Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta per te huaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:35

IShin Kon tu udhtu shqiptari amerikani edhe gjermani edhe po e vet ni pasanik amerikanin nese guxon me kcy prej aeroplanit ta dho krejt ameriken po amerikani tutet edhe thot jo
i vjeni reni gjermanit edhe ky njejt si amerikani nuk guxon edhe i vjeni reni shqiptarit
edhe po ja bon pasaniku a po kcen po ta dho ballkanin, shqiptari jo, evropen, shqiptari apet jo
e me ta dhon krejt boten a kcen shqiptari apet jo kur edhe i thot pasaniku po le bre se ju shqiptart jeni tuca shqiptari qkaaaaa a po lidhum me ka ni lemenk qe kcej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:36

Shkon maxhupi te doktori dhe i ankohet: "Doktor po kolli shume, po me zihet fryma, po vdes doktor..."
"A ka pase ndonjeher najkush ne familjen tende TBC"? pyeti doktori.
Jo veq nje kusheri i imi ne Gjermani e ka pase nje BMW.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:43

Jan Kan nje here Shiptari Gjermani edhe Amerikani edhe thojn hajde shkojm ne nje shkretetit edhe cili po mundet me nejt me shum ne shkretir edhe aty afer e kan nje kabin te telfonit qe ne rast se nuk mujn me nejt me thirr ambulancen edhe me ardh mi marr..shkon Gjermani rrin nje jav edhe smun me nejt me shum edhe e thirr ambulancen edhe ktheht en shpi...shkon Amerikani rrin nje muj edhe ai e thirr ambulancen edhe kthehet en shpi smun me nejt ma shum...shkon Shiptari edhe bohet nje jav nje muj, dy muj kur bohen 3 muj thojn hajt te kqyrmi cka u bo mos ka dek shiptari, kur shkojn e shohin pshtet per kabine te telefonit i thojn cka u bo mor pse sna thirre ... le bre thot se e kom harru numrin e Telefonit.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:45

Kishin qene nje here presidenti amerikan(Bushi) presidenti rus(Jelsini)dhe presidenti kosovar(Rugova)ishin shty se cili e ka popullin me besnik.
Bushi i thote nje amerikani shko dhe kce prej asaj ure vrapon amerikani por ku mberrin te ura thot nuk mundem se kam familje dhe nuk kcej.
Tani radha i erdhi rusi ai i tha nje rusi shko kce as ai nuk kcen.
Kur i vie radha Rugoves ai e therret nje shqipetar e i thot Avdulla paja ktu dhe i tregon diqka ne vesh,vrapon e vrapon Avdullahi dhe kur mrrin te ura kcen.
Atyne tjerve po ju vjen inati dhe po e pyesnin Rugoven qka i the Ai ia kthen ithsh Avdulla mos gabo me kcy prej ure e ai veq per inati tem kcej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:46

u kon shqiptari,amerikani edhe gjermani edhe jon shtu kush po pshurr ma shume edhe jon shku me niiii sall me plot njerz kur u ardh gjermani me pshurr ka pshurr njo 2 kg kur u ardh amerikani ka pshur njo 3kg e kur u ardh shqiptari ka thon aj qe zdin me notu let del jasht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:52

Njė dit GJermani thot na i kena qikat e mira walla kurse Italiani thot na i kena Kauqat e mir walla kurse Japani thot na i kena Stilet e mira walla tani Amerikani thot na i kena Gazetat e Sakta walla kur i vjen radha SHqiptarit tho i Qifsha qikat e GJermanit ne Kauqa te Italianit me Stilet e Japanit mos besofshit lexoni Gazetat e Amerikanit kishe Gazetat e sakta Amerika Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   Tue 6 Nov 2007 - 20:55

e si gjithmon shqiptari jisshkan i mencur edhe kesi ovna jishin kan 1 shqiptar 1 gjerman 1 anglez edhe jish kan nje puf ama ker kush se ka did mrena qe ka majmun vend grujes a po ruspis e germani hin e kur ta sheh majmunin del e that leje be a qihet nej ri me majmun e hin anglezi edhe aj qashtu leje bre a qihet njeri me majmun
e kur hin shqiptari prit se po del ska prit se po del ska kur del majmuni e that leje bre a qihet majmuni me shqiptar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per te huaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per te huaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: