Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Barcoleta   Fri 27 Jul 2007 - 2:53

ktu tregoni barcoleta te ndryshme.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Egz0ni
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 63
Age : 26
Registration date : 26/07/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri 27 Jul 2007 - 3:02

tek po binte shi nje polic po ruante nje dyqan.shitesja i thot policit,,,,shoku polic hyr mbrenda se po bie shi,,,polici ja kthehu ju faliminderit por shi po bie edhe jasht....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Egz0ni
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 63
Age : 26
Registration date : 26/07/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri 27 Jul 2007 - 3:03

Pensionistet
Ishte 1 qift pensionsit dhe menduan te jetonin per paak koh si te ishin te rinj.plaku i tha plakes qe kur te “fishkellinte ajo te dilte te dritarja,doli plaku me pas fishkelleu,plaqku nuk po dilte,,,hyri plaki ne shtepi dhe i tha se perse nuk po dilte,,,nuk me la mami ja ktheu plaka


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Fri 27 Jul 2007 - 3:07, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Egz0ni
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 63
Age : 26
Registration date : 26/07/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Fri 27 Jul 2007 - 3:07

Nje polic kishte bler nje kompjuter dhe e kishte lidhur me internet,,,hyn en nje web site dhe i ben pytje ky polici,,,sa barcoleta me polic i dini,,,web siti ia kthen 2,,,,polici ia ktheu mfal jeni gabom po un per vete jam polic dhe i di me dhjetra barcoleta per polic,,,,,web siti ia kthe 2 jan barcoleta e tjerat jan te verteta....
Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Bardhi
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 36
Registration date : 28/09/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun 28 Oct 2007 - 15:20

Hyn njani ne dyqan dhe e pyet shitsin sa kushtojn pulat ai i thot kto knej kushtojn 5 euro ndersa keto 1 euro por jan me sid(aids)ok mi jep nja 5 copa t`ktyne nga 1 euro.Po a sdegjove ti a kto jan me sid o jaran! Ska gajle si kam per mi qi po mi hanger.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Bardhi
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 36
Registration date : 28/09/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun 28 Oct 2007 - 15:20

Ishin kon belbani me qelin. Belbani e nguc qelin: ssssaaaa pppeeee pppaaaggguuunnnn fffrrriiizzzeeerrriiiinn, e qeli ia kthen: ma pak se ti telefonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Bardhi
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 36
Registration date : 28/09/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun 28 Oct 2007 - 15:21

ka qen nje her nje plak dhe e kishta vrare bothen dhe kishte shkuar te mjekja. kur shkon te mjekja ajo i thot prit tash vi une.kur kthehet mjekja kthehet me do studenta.e pyt plaku qa po lypin kta studenta ktu?!!!! mjekja i thot kan ardh me msu.plaku i thot pse a e kom un bothen abetare a?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Bardhi
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 36
Registration date : 28/09/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Sun 28 Oct 2007 - 15:23

Ni lyps lypke ne udhe e kish ul kryt te posht e thoshte:O Zot qomi 10 euro,edhe veq qishtu kish pas than.Asajde kapercejn nja dy postjera e kur e shohin ashtu,njani thot pe ja lam 10 euro tjetri tha hajt se 5 i ka boll.E ja lan 5.Aj lypsi kur i qel syt i she 5 euro kshyr kur i she ata te postes tu shku tanej e thot"O Zot ma mos um qo pare permes postes se kta gjysen po mi nalin".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Tue 6 Nov 2007 - 20:21

osht kon elefanti edhe mini edhe tash kan shku dyt en kinema..
tash elefanti i ka dal minit perpara edhe mini nuk ka mujt me pa kurgjo prej elefantit..
edhe i ka del mini perpara elefantit e i ka thon qysh po tu doka met dal perpara:oops:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta   Tue 6 Nov 2007 - 20:25

osht kon kallxom edhe kallxom edhe niehre kallxom osht dek kush o mbet?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: