Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta per Bjondina...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Barcoleta per Bjondina...   Fri 22 Jun 2007 - 2:02

Dy bjondine nė parking tentojn ta hapin derėn e makinės.
-Uf nuk mundem kursesi ta hap derėn!
-Mė mirė ngutu se po ja fillon shiu, e kemi tavanin e hapur,do lagėt krejt.
-------------------------------------------------------------------------------------
Dy bjonde ishin duke hecur rrugen, dhe pa pritmas njera prej tyre shiqon ne te majte, dhe perballet para nje pasqyre ne nje butik aty pran!, e shiqon ate pasqyre me kujdes dhe habitet wow, po e njof kete person, sepse me sa shof e kam pare dikun.
Afrohet bjondja tjeter tek pasqyrja dhe e shiqon edhe ajo me kujdes, dhe thot "Duh" sigurisht qe e ka pare e shef ajo jam une haha
P.s. a e kuptoj dikush se ēfare do te thote ajo Duh?
-------------------------------------------------------------------------------------
E ndal polici,bjonden pėr vozitje tė shpejt dhe ja kėrkon emrin qė tja shkruaj denimin:Bjondja:Mosni pashė zotin emrin mos ma merrni,si do tė mė thėrrasin mua pastaj..
-------------------------------------------------------------------------------------
Po e pyet biondina shoqen e saj zeshkane:
-Si shkruhet numri njembedhjete?
-Shkruhet me dy njesha.
- E cilin njesh duhet me shkru perpara?
-------------------------------------------------------------------------------------
Dy shoqe, njera zeshkane e tjetra bionde vendosin me ba vetvrasje dhe hudhen prej katit te 13 te nderteses.
Megjithate ne toke bjen vetem zeshkanja, sepse biondina e kishte humbur rrugen.
-------------------------------------------------------------------------------------
Shkon biondina ne sallon te ondulimit dhe i thot frizerkes.
-Dua ti ngjyrosi floket
-Cilen ngjyre e preferoni?
-Me te bardhe.
-------------------------------------------------------------------------------------
dy bjondina lujn tenis.
Njanes i rjedhin hunt gjak...
I thot tjetra UUUUUUHHHHH a te erdhen Menstruacionet a???
-------------------------------------------------------------------------------------
Tu ja ngjitė njeni bjondes e pyet:
-"Are you finish"?
Bjondina:
-"No, I am German".
-------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondina...   Fri 22 Jun 2007 - 2:03

qe nje Barcolet per Bjondine gjermanisht,,,kush e din gjuhen gjermane edhe e kupton,,,

Eine Blondine geht in einen Elektroladen. Nach kurzer Zeit sagt sie zu dem Verkäufer: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben!" Der Verkäufer verneint: "Tut mir leid, ich verkaufe nichts an Blondinen".
Doch die Blondine ist hartnäckig und geht zum Friseur und färbt sich die Haare braun. Wieder im Elektroladen: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben". Doch der Verkäufer verneint abermals: "Tut mir leid, aber an Blondinen verkaufe ich nichts".
Die Blondine gibt nicht auf und lässt sich beim Friseur die Haare rot färben und versucht es nochmals: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben". Verkäufer: "Tut mir leid, aber an Blondinen verkaufe ich nichts". Die Blondine: "Sagen sie mal woher wissen sie das ich blond war?"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondina...   Fri 22 Jun 2007 - 2:04

Eine Blondine geht in einen Elektroladen. Nach kurzer Zeit sagt sie zu dem Verkäufer: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben!" Der Verkäufer verneint: "Tut mir leid, ich verkaufe nichts an Blondinen".
Doch die Blondine ist hartnäckig und geht zum Friseur und färbt sich die Haare braun. Wieder im Elektroladen: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben". Doch der Verkäufer verneint abermals: "Tut mir leid, aber an Blondinen verkaufe ich nichts".
Die Blondine gibt nicht auf und lässt sich beim Friseur die Haare rot färben und versucht es nochmals: "Ich hätte gern den Fernseher dort oben". Verkäufer: "Tut mir leid, aber an Blondinen verkaufe ich nichts". Die Blondine: "Sagen sie mal woher wissen sie das ich blond war?"
---------------------------------------------------------------------------
BJONDINA I SHKRUAN DJALIT LETĖR-
Po tė shkruaj letėr qė ta di se po tė shkruaj.Nėse e pranon letrėn d.m.th.ka mbrri mirė.Nėse nuk e pranon,lajmėro ta shkruaj tjetrėn.Po shkruaj ngadal,sepse e di se lexon ngadal.Njė ditė babi ytė elexoi nė gazetė se shumica e fatėkeqėsive ndodhin 1 km.larg shtėpis,prandaj edhe ne u vendosėm mė larg banesės.Shtėpia ėshtė shumė e bukur ka edhe makinė tė larjes por nuk e di a funksionon.Dje i kam futur teshat pėr ti larė e ngreha ujin dhe tesha mė nuk patė...Kėtu koha edhe nuk ėshtė aq e keqe.Javėn e kaluar vetėm dy hereØka ra shi-njė herė ka zgjatur 3 ditė e herėn e dytė 4.Atė pallton qė e deshe,daja tha tė ja hjekim pullat se janė tė rėnda dhe kushton,i kemi hjekur dhe ti kemi futur nė xhep.Mė nė fund e varrosėm gjyshin tėnd:e kemi gjetur trupin kur e pastruam banesėn.Kishte qenė nė dollap prej asaj dite kur fitoi nė msheftas.Para disa ditėve na eksplodoi gasi nė banesė dhe hudhi jashtė nga dritarja mua dhe babin,ēfarė ndjenja...Para ca ditėve dola me babin nė qytet pas shumė viteve.Pasi po e pėrmend atė ka fitu
ar punė tė re!Shumė po mburret se i ka 500 veta ndėr te....punon nė varret e qytetit...e kosit barin.Motra jote Julia,ajo qė ėshtė martuar me burrin e saj..mė nė fund ka lindur!Nuk e dim akoma ēka prandaj nuk di a je bėrė teze a dajė...nėse ėshtė vajzė do ta thirrė si mua,pak e quditshme ta thirrė mami.Kushėriri ytė Pali ėshtė martuar...tėrė ditėn e lutė gruan se ėshtė e virgjėr.Kurse dajėn tjetėr Milin nuk e shohim mė se ka vdekur vitin e kaluar...E pėr vllaun tėnd mos tė flas fare,e ka mbyllur derėn e makinės dhe ju desh tė shkoj nė shtėpi ti marr qelsat rezervė pėr tė na nxjerr nga makina.Katastrofė!!!!Mirė im birė nuk po ta shkruaj adresėn sepse nuk e di.Familja qė ka jetuar para nesh e ka marrė numrin e shtėpis nga murri me vete.Nėse e shef Margaritėn pėrshėndete,nėse nuk e sheh mos i thuaj asgjė.Mami qė tė do.
P.S.Desha ti dėrgoj ca Lekė por e kam mbyllur zarfin.
Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondina...   Fri 22 Jun 2007 - 2:14

Pse biondina i lyen buzėt me tė gjelbėrt
(se e kuqja dmth. stop)

Pse ka ra biondina pėr dritare
(se ka qenė duke i hekurosur perdet)

Pse biondina flenė me vizore
(pėr tė matė kohėn sa ka fjetė)

Qysh pėrbenė biondina
(virgjine jam pasha fėmijtė)
Reply With Quote

Pse biondina qet sheqer ndėr jastyk?
(qė tė ka gjumė tė ėmbėl)

pse bjondinat bejn pyetje te shkurta ?
per mi kuptu mashkujt ma mirź
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondina...   Tue 3 Jul 2007 - 1:42

Dy bjonde u bene gati te veshura te ngjeshura per te vajtur ne club!
Dalin pershjashta edhe ndalojne nje taxi.
Kur futen brenda, i pyet shoferi:
-Ku do vemi vajza?
Kto te habitura shikojne njera tjetren edhe thone:
-Ca, do vi edhe ky me ne????
----------------------------------------------------------------------------------------------------
shkon nje bionde per te blere suxhuk... dhe i thote shitesit: me jep nje meter suxhuk!!!
- je ne terezi ti moj, se shesim me meter po me kile!
- mire atehere me jep nje kilometer! - thote biondja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta per Bjondina...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta per Bjondina...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: