Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta n'ShkoLL

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 10:57

u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t nates n qytet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 10:58

Njehere mesuesja duke spjeguar mesimin i pyet nxenesit a din dicka per zemren.Ngrehet Agoni dhe i thot mesueses se zemra ka kembe.Mesuesja e kundershton dhe e pyet se ku e ka degjuar kete fjal.PO ateher i pergjigjet djali pse babi i thot mamit 'zemer hapi kemet'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 10:59

hyn profesori n klase..te gjithe qohen n kembe vetem luli jo..profesori e pyet..ty lul a spo te qohet a ... jo pergjigjet luli mua me qohet veq kur te hyn profesoresha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 11:00

Ne oren e gj.shqipe profesori po ben perseritje.Kush do na shkruaje nje fjali me emrin Trandelina?Cohet Genci dhe shkruan :Trandelina eshte punetore.
Edhe nje tjeter fjali me emrin Trandelina,cohet Mimoza dhe shkruan :Sot me Trandelinen shkuam ne party. Ashtu pra shume mire pergj-et profesori.Nje nxenes sikur me frige con gishtin por sesht i sigurt a te shkruan,profesoru pasi e shikon e nxjer ne drase,nxenesi shkruan :Trandelina eshte kurve!Profesori nervozohet dhe e reh nxenesin dhe e nxjer perjashta.Pas mbarimit te ores profesori e theret nxenesin dhe e pyet :hey djali ku banonte ajo trandelina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 11:01

ka qen njeher nje nxenes i cili beri zurm dhe mesuesj i tha te del ne drras te zez dhe te vizaton nje tren duke ecur.Mesuesja u kthye me shpin kah djali. Ai vizatoi nje vagon dhe e pyeti mesuesja se qkishte ber ai i tha mesues: derisa u ktheve ti treni shkoi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:06

Nje nxenes ben problem ne oren e mesimit,profesori thot:qu del jasht edhe bima prindin,ooo profesor babin e kom namerik.
Profesori:ani nanen!
Nxenesi:tanden profesor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:07

Para se te fillonte mesimi nxenesit e kishin shkuar ne tabele, pidhi, pidhi,..shume here.
Hyri mesuesja ne klase dhe cfare te shohe, u shtang e gjora. "Kush e ka shkru pyeti"? por askush nuk pranonte.
Filloi ta pastronte tabelen dhe ne ate moment filloi qeshja me ze e ilariteti sa qe drejtori e degjoi zhurmen dhe u nis ne drejtim te klases te shoh se q'po ndodhe. Disa femije te lazdruar kishin dale ne koridor dhe kur i pyeti mesuesi: "Qfare po ndodhe, ku eshte mesuesj"?
Ata ju pergjigjen:"Mesuesja po e pastron pidhin".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:08

nje dite mesusja iu thot nxansave kush di me bo si ujk,krejt provojn po asnjeri nuk munden me bo,edhe mesusja iu thot qe ta ushtrojn per nesra.Dhe kur vijn nesrit ne shkoll nxansat njeri e kish marr bablokin me veti mesusja po e vet pse e ke marr bablokin, ky po i thot qe babloki di me ba si ujk se une spo di,edhe msusja i thot po qysh di gjyshi yt ky iu afrohet gjyshit ne vesh edhe po i thot baba lok baba lok pre kurit ske flet me loken edhe ky ja ban aaiiuuuuuuuuu moti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:09

ish kan nje djal dhe e kish pas emrin aqim dhe kur u shku ne shkoll u hi mas dere mu mshef prej ni shokut dhe kur u hi msuesja ne klas tha nje nxenes oj mesuese aqimi mas dere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:10

Ka shkuar nxėnėsi nė shkollė dhe ka pasur test. Babai e ka pyetur se a i dite pytjet? Ai i tha: Pyetjet i dita por pėrgjigjet Jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:12

Ish konė njėher provimi i Historis. Qe po hyn njė student i pasur,- Profi e pyet: ku ka ra bomba e par atomike? Nxėnėsi i thotė se s'e din, por ia jep 3000 euro profesorit dhe ky e kalon. Kur hyn i varfuni ky e pyt pytjen e njejtė.- Ku ka ra bomba e parė atomike ky i thotė nė Hiroshim dhe nė Nagasaki, Profesori e pyet se sa kanė vdekė, e ky i thotė 2 milion persona, e profesori ia kthen emrat koleg, emrat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:14

...e kishin fute ne fakultet nje lende zgjedhore "Edukata seksuale',ajo lende ishte nje semestrale,edhe ne fund te semestrit,kane hy krejt ne provim,ku per me kalu provimin e kane pase qe sa me shume stila te seksit qe ti bejne,aq noten me te larte ekane,dhe keshtumashkujt e femrat qe ishin ne provim u mundojshin sa me mire me be stila si:69,doggy style,kalores,etj., por nje student ulet me nje qyshk edhe fillon e masturbon,kur ta pyet profesoresha se qka eshte duke bere ashtu,pse sben si krejt studentat qe bejne,ai i pergjigjet..."e kam sa per nje 6-qe"(spo me nevojitet note me e)larte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:15

Ishin kon ni her dy studenta njoni ishte i mequm e tjetri budall edhe ata baba i vet i ka qu me studiu edhe mas pari u hi i meqmi edhe i ka thon prof. pytƫm qa tƫ dush une krejt i di edhe i ka thon prof.kush u kon atƫher kryetar i Gjermanis ai ka thon Hitleri tani i ka thon me qa marohet shpija ai ka thonƫ me tulla baskia edhe dƫrasa edhe pytja e fudit u kon se a ka jetƫ ne han ai ka thon ka veq hala nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe u dal i pari i ka thon tjetrit pƫrgjegjja e parƫ osht Hitleri e dyta tulla baskia dresa edhe e treta po por nuk e kan zbulu shkenctarisht edhe hin budalla i thot prof.si quhesh ai ka thon Hitler e ka vet qa ki ne kry ai ka thonƫ tulla baskia drasa edhe i ka thonƫ a je budall i ka thon po por hala nuk e kan zbulu shkenctarisht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:16

na kishte qen ni here ni djal i cili e kishte emrin luli ai nuk folte asgje ne ore te mesimit dhe ni dite mesusja tha se mbas kesaj ore ka me ardhe inspektori the qka tju pyt ju duhet mi iu pergjigj dhe mesuesja i tha lulit kur te pyt inspektori si quhesh. Ti thuaj lul e kur te pyet sa vjeqe i ki ti dhuaj 11 vjece e kur te thote a meson mire ti thuaj ka pak vjen inspektori dhe i vjen rratha lulit dhe e pyt inspektori si quhesh luli i thote 11 vjeqe kur ti thote sa vjeqe i ki ai i thote lul dhe pastaj inspektori i thote a pe tallesh me mua ai i thote kapak ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:18

kishte qen nje djalosh qe qdo her e genjente babain edhe tash babai per mos me e genjy mo djali i tij bleu nje aparat qe ajo kur te genjeje te ban alarmi.Dhe nje dit vjen djali nga shkolla dhe i thot babait o babi kam mar sonte 5 babai menjeher rreagoi pse po genjen shiko se aparati po ben ky djali menjeher thot o gabova 4 apet aparati ben babai menjeher thot pse o djal genjen se ti sedin se kur kam qen ne kohen tende krejt 5 i kam pas dhe tash me me ne fund aparati eksplodon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:20

Arsimtari na kishte dhene detyra shtepie te shkruanim nga disa fjali te urta popullore.Pasi i kontrolloi e pyeti Agimin.
-Njƫ budalla e hudhe nje guri e tridhjete te menqur sun e nxerrin-qka do te thote kjo Agim.
-Po zotri arsimtar ju po na pyetni per nje fjali e ne tridhjete nxenes nuk po e dime.U pergjigj Agimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:21

u kan ni nxanes e ka pas emrin ridvan edhe u kan shum i dobet edhe kur i thot msuesi ridvan dil me shkrue emrin tend ne tabel ky i thot valla i dashuri msues e ekom harru librin ne shtepi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:22

ka qen nje djal dhe e ka vizatu nje mize ne bank kur o ardh mesuesi ja ka hi bankes aty ku o kon miza e e ka thy doren aj djani e ka shkru trenin ne dras te zez mesuesi tha:tung se me iku treni e i ka meshu me kry drrases kur o shku te prindi i ka thon qyre bre po me shkrun djal iyt e e theva doren e koken ti pak po mu po ma vizaton PIDHIN te dera e e theva karin tuj meshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:23

U kam nje djale shume peshkeq (problematik) edhe hin ne klase te pare.Kur e vet mesuesja si e ke emrin ai i thote kar ajo ia kthen hej mos fol keso fjale more.E baba yt si e ka emrin ai perseri kar .Edhe nje dit tu shku ne shkolle i sheh nja dy me nje qysh tu qi .Edhe kur shkon ne shkoll,ate dit kishte ardhe nje komision .Edhe ata e bejne nje pyetje:qfare forme ka toka? edhe peshkeqi qon gisht ,mesuesja e tij dridhet nga frika se mos po flet ndonje fjale te ndyt.Komisioni ia jep fjalen edhe ai thot se toka e ka formen e rrumbullaket edhe mesuesja qetesohet kur pas pak peshkeqi e ngrit gishtin perseri dhe komisioni ia jep fjalen ai thot:p masi eshte toka e rrumbullaket qata ku pi gjajn qata qysha per mu qi?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:25

kan qen dy nxenes te vegjel edhe shkonin ne shkoll> kur shkonin ata ne shkol kaloishin ka stacioni i policis: nje dit njeri djal ju drejtohet policit e i thot: shoku polic e e njef dinin: polici i thot> cilin din nxenesi ja kthen qaj se ta shtin nje her dy her e tri me radh i thot policit tani polici e takon nje shok e i thot kaloj dy nxenes per qdo mengjes e me thoin shoku polizc a e nje dinin une i tham cilin din aj thot qaj se ta shtin ja bon plici shokut a din ti naj fore me ja lshu nxenesit qa mi than une eh: thot shoku po une ta tregoi nje: thuaj e e nje dahutin cilin dahut thuaj qaj se ta fut ok flm shum. edhe nesrit vijn prap nxensit i thir polici ja bon o ti djal a e nje dautin nxensi ju kthehet e i thot aiiiiiii shokun e dinit a cilit din more qaj se ta shtin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:26

U kan ni djal me emrin lul edhe kur u shku ne shkoll i ka than msusi me numru der ne 10 ehde ai tash ja ka nis 1,2,3,4,6,7,8,9,10 edhe i ka than msusi dobt e ki noten se spo din luli i ka than pse ai i ka than qysh pse ku e le 5 ai i tha po nditar o msus.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:27

Mėsuesja i mėson nxėnėsit qė ti respektojnė mė tė vjetrit.
Njė nxėnės duke shkuar nė shtėpi e pėrshėndet njė njeri
-Mirėdita axhė.
Ma hongėsh karin, i thot ai.
tė nesėrmen mėsuesja i pyet nxėnėsit
a e keni pėrshėndet dikė?
Po thotė nxėnėsi
por mu mė kanė thonė diēka.
Po ēka tė kanė thėnė?
Nuk muj me tregu se ėshtė flliqėt...
Po hajt e kallxoje pak me rrotulla , i thot mėsuesja.
Poo mėsuese, me ka thėnė, ma hongsh atė senin qė hin nė pidhė valla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:27

Hyn nje djal me bo provim me shkrim ne gjuhen shqipe.E merr provimin e shkruan e perfundon edhe ne fund te fletores ja qet do ..... ,,,,, ?????? !!!! e shenja tjera te piksimit ia dorzon mesueses dhe i thote:"Mesuese kqyr ne fund i ki do shenja te piksimit e ti qitja ku duhet"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:28

mesuesja e qon fustanin jau tregone nxensve vaginen dhe i pyet?pa ternakop dhe pa lopat ket kanal kush e ka hap?njeri nxans nga fundi i klases ngritet ne kemb dhe e nxir penisin e i thot mesueses?pa e ujite dhe pa e prashit ket kastravec kush e ka rrite?mesuesja i thot ulu ne vend se e ke dite?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Sun 23 Sep 2007 - 13:29

Vjen djali nga shkolla ishte ne klase te pare , i thot te atit sot dola i pari na pyeti mesusja kush eshte kryeqyteti i Italise vetem une e dita Roma,edhe ne matematike pyeti sa bejne 10+10 vetem une e dita 20 .PO e forta ishte kur shkum me ba banjo te gjithe e kishin rrushin e vogel une e kisha me te madhin , ja pret i jati po ti je 35 vjec mor marshatligat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
Tina
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 27
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Wed 26 Sep 2007 - 18:06

ish kan djali e e ka kry gjysem vjetorin e par e i ka than bai hajkt ishalla mir i ak than qit gjysem vjetor jo bash mir qyqy ne matematik 1pse o abi me vetio sa bajn 2+3uen i tahsh 5 e me tha 3+2uen i tahsh qasi muti e am la 1 qyqy edhe ne histori po em veti kush e ka vra napolin 2 une i tahs a shpiun po tu dokna ma la nish edhe tha krejt dyjeja mu qu en kam sta heki qyqy edhe ne gjuh et naanes pse e qyre tash babi pse me veti lendiat doli te 3tnates pse i thash po lendita koka rraspi qysh em dal ne 3tnates ahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Tina
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 27
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Wed 26 Sep 2007 - 18:09

mesuesja i tha klases ti shkruar 3 pytje nje djal i tha babes tha bab tregoma ni pytje ai ishte nervozuar dhe ja boni me ta rapagjesh njo ti qes qyrat tok pastaj motres ja bon ma trego nii pytje ajo ishte tu luajtur me tren dhe ajo tha tytyty dhe shkon te nana djali i thot nanes nan tregoma ni pytje ajo ja bon qyra majmuni me breg dhe kur shkon ne shkoll aj djali mesuesja e qon dhe thot ai djali qohet dhe i thot pytjet me ta rapaqesh ti qesh qyrat tok msusja thot kujna tytyty msusja thot tash ta thiri dritorin kur vjen dritori djali thot qy majmuni me breg.?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Tina
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 35
Age : 27
Registration date : 18/08/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   Wed 26 Sep 2007 - 18:11

Po e pyet mėsuesja njė nxėnės: thuaj disa emra tė njerėzve tė famshėm? Nxėnėsi po i pėrgjigjet P.Sh. Ronaldo, Ronaldinho , Zidane , Makay etj. Mėsuesja po i thotė: Po a e njeh Pikason Moxartin Shekspirin etj .Dhe nxėnėsi po i pėrgjigjet jo mėsuese nuk i njohė lojtarėt rezervė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta n'ShkoLL   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta n'ShkoLL
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: