Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Barcoleta...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:23

Nje dite kishin provim praktin ne lenden e seksologjise. Hyn presori ne klase, e shkon te banka e pare, e sheh nje cift, qe po benin seks. I sheh e i thote: Mire mire, jo keq, por mund te behej edhe me mire, pra per sot po ju jap noten 8.
Kalon te banka e dyte, e sheh nje djale me 2 vajza. I afrohet, i sheh e i thote: Mire mire, jo keq, mund te kishte edhe permiresime, po ju jap noten 9. Kalon te banka e trete, e ca te shohe... nje grup djem e vajzash qe po benin orgji. I kenaqur i afrohet e i pergezon: Shume mire, ju paskeni qene te vemendshem ne leskionet e mia, bravo ju qofte, meritoni noten 10.
Papritur, hedh syte nga banka e fundit, e sheh nje cun, qe po i binte me dore fort fare. Po ti mer, i thote presori, ca dreqin je tu bo ashtu?
Studenti i pergjigjet:
Profesor, per nje cope 5 kam ardhe...
-----------------------------------------------------------------------------------------
Shkon nje Shqiptar ne Paris me pushime i lodhur nga puna per nje vit te tere.
Merr nje dhom ne nje prej Hoteleve me Luksoze dhe vendos kur mberrin te fleje cfare ore pastaj te dale per shetitije Turistike.. sa vendos koken ne jastek pas dushit degjon nje viu-viu-viu Violine.Shum i nxehur dhe del i bie deres andej nga vinte zhurma hap deren dhe sheh njerin qe i binte violines. Ej ti i therret kam paguar gjithato para per tu qetesuar ketu kurse ti na merzit me ate Vilolin. Me fal i kthehet ky po neser kam prova dhe ma bej hallall per sot.
Pa cpa ky Shqiptari dhe doli xhiro ate dite mirepo neser e pasnesmen po i njejti avas.
U shty sot ja ben ky violinisti sot kam prova neser kam Koncert.
Diten e 3 po priste violinisti ti bertiste Shqiptari po hic.
Po cpa ky vajti te dhoma Shqiptarit te shihej cbehej dhe shqiptari po i binte me dore.
I Habitur violinisti "ej cben mor ti"
Shqiptari po ja sot kam prova neser do te q* r*bt
--------------------------------------------------------------------------------------------------
nje italian i mburrret nje shqiptari:
un e bej qorrin te shoh 100 metra larg con doren italiani dhe i thot qorrit sa gishta kam
qorri i pergjigjet 4 dhe e gjen
shqiptari i thot un e bej te shoh 200 metra
jo nuk ka mundesi thot italiani dhe shqiptari i thot qorrit sa gishta kam: 10i pregjigjet qorri dhe e gjen
e bej i thote italiani prej 300 metrash mos ja fut kot i thot shqiptari mos rrej kaq shum e dhe ti
dhe italiani i thot qorrit sa gishta kam: 6 i pergjigjet qorri dhe e gjen perseri
un i tha shqiptari do ta bej te shoh prej 500 metrash lene at muhabet i thote italiani se nuk ke mundesi
dhe shqiptari ul pantallonat dhe i thot qorrit qa sheh:
ai i pergjigjet k...n (do te thote asgje ne gjuhen popullore)
-------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:24

Triller, seks, skandal
i gjen ne cdo kanal.
pas mesnate te gjith zgjuar
me vegla neper duar.
Qejf o qejf mengjes, drek, dark
qe te rrojme sado pak.
O popull thirri atij truri
jemi mish e jo copa druri.
kemi ndjenja kemi gjak
seksin e kemi hak.
Si te rrojm si te mos rrojme
jetes qejfet do ia shtojme.
Ju thot lali prej eksperiences
Boni qef para dates se skadences.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
ishte denuar njeri me burgim te perjetshem dhe i thot nje gardiani :
me ploteso nje deshire
ca ke nevoje i thote gardiani
me eshte cu keq mor burr e kam nevoje me ja rrase dikujt
veni gishtin kujt te dush i thot gardiani
ky sheh nje te burgosur te ri dhe i thot dua ate te riun qe ka ardh para 1 jave
sa pagun per te i thote gardiani 20 000
dakort i pergjigjet gardiani vetem se do te paguash edhe 30 000 te tjera se e ka per here te pare
dhe duhet dikush me e majt
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ne mirdit.
Dy cuna vejn bast se do qijn nje plake qe shkonte me dele aty ne fshat. Pasi vejn bast i afrohet plakes ky qe kishte vene bast qe do ta qinte:
Djali: o pren afrou i her qetu se kam i fjal
Plaka: Hik er qen hik
Djali: po hec ... do me te ferku pak...
Plaka: hik er hik er QEN
.......pas 5 min tu i than kjo plaka "hik er qen hik er qen"...nigjohet ne ferre..

Plaka: ooohh qeni i nans...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:24

Njani kishte nje papagall po fliste shume fjale te pista, nje dite kthehet burri nga puna dhe i thote gruaja i thote qe duhet ta heqim kete papagall sespe edhe sot kisha njerez tek shtepia dhe tha shume fjale pista, ok i thote burri dhe per mos ta mbytur thote po shkoj te aeroporti dhe atje ka turista dhe ndoshta ndonje e merr,shkon atje dhe tek i huaji i pare qe takon ja jep papagallin,hypin ne avion dhe nisin fluturimin, dhe aty kalon kamarierja dhe i thote papagalli kamarieres ej ti ma bjer i biskote se ti q*** ropt, hajt thote kamarierja papagall po ja bjen 1, kalon parpe pas pak kamarirerja dhe prap papagalli it thote ej ti bythq**e ma bjer do uje si ta q*** motren, edhe kete here ja pruni ujin kamarierja, po aty afer rrinte nje plak dhe e pa qe kamarierja ja pruni dy here papagallit, dhe thote po i them edhe une nje here kamajeres, dhe therret plaku kamarieren ej ti putane ma bjer nje wisky se te q*** ne p***, kamarierja e neverikosun shkon te kapiteni dhe i thote qe ne bord jane nje papagall dhe nje plak qe po me ofendojne, kapiteni i thote shkoni dhe hidheni nga dritarja te dy, shkojne edhe i hedhin nga dritarja, papagalli duke kenduar dhe plaku duke bertitur ndiihme ndihme, e pyet papagalli plakun ca ke qe bertet , plaku i thote kam frike nuk di te fluturoj, dhe papagalli ja kthen po ti more rrot,k***t edhe sdin me fluturua dhe flet fjale te te pista ne aviaon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:26

taksisti

Nje taksist po qendronte ne rruge. I afrohet nje vajze nudo dhe i kerkon ta coj diku, ne nje vend. Gjithe rruges taksisti shihte vajzen nga pasqyra. Vajza e nervozuar i thote: - Cfare ke qe shikon xhaxha, demokraci bej cte dua - Jo mi tkeqen, po kam hallin ku i ke vene parate per te paguar taksine
-----------------------------------------------------------------------------------------------
kurnaci

nje burre shume kurnac shkon ne banje.pa dashje i bie nje monedhe 2qindeshe brenda ne wc dhe thote me vete se bej veten per 2qind leke.pastaj nxjerr nje 5qindleksh dhe e hedh ne wc.thote me vete per 2qindleke se bej veten po per shtateqind ama e bej
----------------------------------------------------------------------------------------------
Monika Kryemadhi

Monika me Ilirin bashkebisedim ne krevat ne darke.
Iliri pyet Moniken:
-A me ke tradhetuar ndonjehere
-C eshte ai muhabet
-he se nuk ka gje vetem nje here te kam tradhtuar
-I poshter
-Po ti ...... Iliri-monikes
-Edhe une por vetetem tre here
-me ke
-ska rendesi
-he se nuk ka problem se tani jemi persona publik dhe nuk mund te divorcohemi
-hera e pare ka qene kur erdhem ne Tirane dhe bleme shtepine, mbane mend qe drejtori i bankes nuk na i dhe leket, une shkova me te por per te miren tone
-po mire e dyta
-e mban mend kur donin te te perjashtonin nga partia, une shkova me kryetarin
-po e treta dhe e fundit
-a te kujtohet kur dole deputet dhe te mungoni nja 2000 vota
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nje djal i vogel i thote gjyshit,o gjysh me trego ndonje ndodhi nga lufta.
Gjyshi i thote:ishim njehere 16 partizane brenda ne nje bodrum dhe na rrethuan gjermanet. 8 nga ne i pushkatuan dhe 8 i perdhunuan.
Djali e pyet:Po ty o gjysh te pushkatuan apo te perdhunuan?
Mua...me pushkatuan i thote gjyshi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:27

Nje burre futet ne nje banke dhe pyet;
-kujt i kane humbur nje tuf me leke?
Ne ate moment afrohen nja 4 persona duke i thene(me kane humbur mua njeri me kane humbur mua tjetri)
Dhe ky burri i pergjigjet;
-Jo per gje,por gjeta llastikun ne toke..
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nje prift po i jepte biēikletes pa duar.Polici e ndalon dhe i thote;50 leke gjobe.Prifti i habitur e pyet pse?
Polici - sepse po i jepje biēikletes pa duar.
Prifti - po une jam me Zotin
Polici - 100 leke pra meqe jeni dy veta ne biēiklete.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Nje dite sorra dhe ujku po udhetonin me avion.
Pilot ishe ariu kurse stjuardese ishte dhelpra.
Filloj dhelpra t'ju sherbej dhe sorra po e ngacmonte.
Sa e pa ujku kete loje filloj dhe ai duke e ngacmuar dhelpren.
Dhelpra nuk duron me dhe shkon i thote pilot ariut.
Ariu vjen e kap sorren dhe ujkun dhe i hedh nga avioni.
Ne renie e siper sorra pyet ujkun:
- O ujk di te fluturosh ti?
- Jo i thote ujku.
- Epo c'te sateme doje qe e ngacmove dhelpren...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ishin 3 pleq dhe po i qanin hallin njeri-tjetrit per problemet e moshes.
I pari ankohet nga prostati, i dyti ankohet nga reumatizma ndersa i treti i thote:
Sot ne mengjes tek po dilja pash pastruesen qe po fshinte xhamat majt karriges,ore ēa kofshesh qe kishte.E mora e zhvesha e shtriva kur ajo me ndalon dhe me thote:
-Zoteri po skan kaluar as 5 min nga marredhenia fundit.
Ja pra shoke "kujtesa" eshte problemi im qe po me shkaterron...
------------------------------------------------------------------------------------------------
nje cun i thote te dashures:
-sikur te te prekja gjokset ca do beje?
-do ti thosha vllait te te rrihte.
-po sikur te te jepja nje te puthur?
-do ti thosha babai ,e kam fanatik,do te vriste fare.
-po sikur te te kapja me force,te te hiqja breket e te te perdhunoja ca do beje?
-do ti thosha gjyshit.
-pse gjyshit?
-eshte shurdh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:31

di nje barcalete italiane por po e them shqip por ca fjale italisht se ashtu shkon me shume ...... ishte nje grua dhe shkon ne nje bordell ku kishte burra brenda...hyn kjo gruaja ne kat te pare dhe aty ishete e shkruar " cazzo normale " mendohet gruaja dhe thote me mire po ngjitem ne kat te dyte tek hyrja e kishte te shkruar " cazzo grande " mendohet nje here gruaja dhe thote po ngjitem me siper ...me siper ishte shkruar " il cazzo piu grande che eziste " gruaja mendohet dhe thote po ngjitem ne kat te fundit ...aty ishte e shkruar " ma che cazzo vuoi
---------------------------------------------------------------------------------------------
Shkon njoni me njonen ne nji restorant. Aty ishin nja dy te forte qe shifshin ket gocen gjith kohes. Ky njoni deshi zdeshi ju afrua atyre dhe i thote - Ore ca keni qe shifni dashnoren time?!
Njeri nga ata me trupin si shvarcenegeri i thote - au qeke gangsterr ti .Hajde bejm bashk nje sfide ne boks!
-Jo ore -pergjigjet ky tipi- nuk bej boks une ketu!
Nji tjeter qe ishte si Rambo i thote epo hajde bejme karate bashke
Ky djali thot -jo karate ....po deshet bejme sfiden e shtrydhjes se limonit
E mir.. merr ky shvaecenegeri nje limon. E shtrydh, mbush nje gote....me pas edhe nje gote te dyt dhe nga limoni nuk rrjedh me.
Ky cuni i merr ato gjysmat e i shtrydh akoma duke mbushur edhe nje gote tjeter ...ene kshu fiton sfiden.
Ata te fortet te habitur e pysin se me ca merrej ky qe ishte kaq i zoti!!
Ky cuni pergjigjet - une punoj ke policia tatimore
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin
E para: Une kam qef ta bej me nje kinez
E dyta: Une kam qef ta bej me nje zezak
E treta: Une kam qef ta bej me nje shqipetar

Pasi kishi plotesuar deshirat ato takohen per te diskutuar se kush ishte kenaqur me shume

E para: Ai kinezi e kishte te vogel po piu nje caj kinez edhe me kenaqi gjithe naten
E dyta: Ai zezaku e kishte te madh, dhe une sjam kenaq ndonjehere aq shume
I vjen rradha kesaj te tretes qe kishte shku me shqipetarin.
Po ti cfare bere i thone?

Une isha tere naten verdalle, shkuam edhe ne nje restorant ku hengrem pica dhe pime vere (keto dy te tjerat: Sa i mire shqiptari!).
Po ce do -thote e treta- se kur vajtem ne shtepi me lidhi te krevati e me vodhi gjithe shtepine
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Qorri dhe Papagalli

Dy shoke shkonim mjaft me njeri tjetrin dhe per kte arsye vizitonin shpine e njeri tjetrit shpesh, njeri prej tyre kishte dhe nje Papagall, nje dite vete njeri nga keta shoket ne shtepine e ketij qe kishte papagall, dhe sapo hyn degjon papagallin ti thote, Erdhe mer qorr, ouuuuja beri ky dhe i thote shokut mbyllja sqepin mos i kepus koken, cfare ti bej mer ia kthen tjetri dhe ti merresh me nje cope papagall, Kaluan ca dite dhe ky shoku shkon e takon te zotin e papagallit dhe i thote amon mer mjep celsat e shpise se kam gjet i femer, Hajer mer ja kthen ky duke i hedh celsat, shyqyr mer i thote u bone dhe ti me femer, Merr celsat ky djali dhe shkon tek shtepia 2 ore perpara me pergatit ambjentin, Sa hyn ne dere kur ja plasi papagalli OOOO ERDHI QORRIIIII, u nxeh tjetri futi doren ne kafaz dhe e futi ne nje thes, perplas mbas mureve nja 5 minuta dhe pastaj shkundi thesin del papagalli duke ju more komet ene thote, Boboboobobo ca termeti moj none kthen syte nga ky miku dhe thote, Bir none une e qorri paskemi shpetu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:34

Sapo ishte fut bėni ne gjimnaz.
Mbas ca ditesh,filloi koha qe nxenesit te fillonin normal me detyra shpie(se klase sbohen asnjėherė:shenin i autoriy)lol.
Vje zysha dhe pyet kush i ka bėrė detyrat.Tė gjithė po vetėm bėni jo.
Pse si ke bo detyrat Beni?
Kam pas i problem seksual zyshe.
Prap te nesėrmen,futet zuyha ne Klase.Dhe pyet:kush i ka bėrė detyrat?Tė gjithė i kishin bo kurse Beni prap jo.
Pse si ke bo detyrat Beni?
Kam pas problem seksual.
Tė nesėrmen vje futet prap ne klase dhe pyet si pėrherė qe kush i ka bo detyrat?Tė gjithė po bėni si pėrherė jo.E pyet zysha prap:
Po pse si ke bo detyrat more Beni?
Po ta thashė pra zyshe kam pas problem seksual.
Po ca problemi seksual ke more Beni?
S'me do k*ri zyshe.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
BREKET DHE RRUSHI

Njė fshatar po shkonte ne qytet pėr te shitur njė kosh me rrush. Gjatė rrugės duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga njė ballkon, njė pale breke mbi kosh. Ndėrkohė i afrohen dy vajza dhe e pyesin: - O xhaje sa e ke rrushin ? - Shife ! i tha xhaja - Hiqi pra breket ta shofim rrushin !!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na ishte njė goce qe e mbante i ati mbyllur dhe ashtu u rrit ajo pa ditur gjė prej gjeje. Njė ditė i ati ishte sėmurė dhe e dergoj kėtė ne mbushte ujė dhe e porosit qe po ta ngacmoje ndonjė ēun tė mos i pėrgjigjet.
dhe shkon kjo atje dhe e shohin disa ēuna dhe i thonė:
- hajde bėjmė s*x bashke.
kjo nuk i pėrgjigjet ashtu si e kishte porosit i ati. dhe kur shkon ne shtepi i thotė babit te vet se ca i ndodhi:
- o ba me dolen disa ēuna para dhe deshen te bėjnė seks me mua. ca ėshtė sexi?
- ah te keqen babi ec se po ta tregoj un se ca ėshtė sexi.
merr i ati njė kamzhik dhe e bėn gocen gjak nga te rrahurat.

pas disa kohe, qe i erdhi ora ksaj te martohet pret burri se po bėn ndonjė gjė... kjo hiē. e provokon disa herė ai po kjo prapė hiē.
-he mi, - i thotė gjithė nerva burri - si do bėjmė?
-ēfarė do - i thotė kjo.
- he pra mi- i thotė ky- do bėjmė seks apo jo?
- jo ore jo- i thotė kjo- kam bėrė njėherė seks me babin un qe ta mbaj mend ne jetė te jeteve po fli ti mos ēaj kokė pėr mua
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Kur u futa nėn njė hije..
pashė sanijen nėn batanije
si respekt pėr sexin femėr,sanijen e lashe pėrpara
e kur ajo u perkul diēka pashė nga breket e ēara
nuk e di se ē pata
a e kisha nga zapa
ne zemėr se ēu preva
e u shtrina ne toke pa ndjenja
Kur ne prehėr te Sanijes u zgjova
buzėt pėr ujė me ishin plasur
drejt burimit me vrap u ēova
koken ne te zhyta si i babzitrur
pasi u fryva mirė e mirė me ujė
thashė ta fusja dhe njė sh...rr
kur u ktheva pėr tu rehatuar nėn fiq
gjeta SANIJEN shtrire,e te zhveshur krejt lakuriq
me habit akti i saj banal
mendova do tė jetė instikt i saj seksueal
siē isha duke menduar,aq i habitur sa dhe i hutuar
po me tepėr isha i lumturuar,
veprimi i saj me kish gezuarkur dy gjethe nga pema rane drejt tek ai kacurreli miku
menjeher i largova dhe i thashė "SANIJE MOS E KRUJ ME GJETHE FIKU".......
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ish ardh njė kinez ne Gjakove edhe ish dal me shetit. Hini kinezi ne njė kafiq edhe pi vjen kamarieri afėr e po i thotė: - Shaopin? Kinezi: Kuku, pi Kines erdha e ky kėtu po ma din emnin
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:36

ish kon njoni,edhe shkon te ni doktoresh ankohet i thot doktoreshes nuk po muj me bo at pun...doktoresha ja nis e vet e qisi sene e dikur ja nis me prek me kqyr a pi qohet a shka ėshtė problemi,kur dikur i qohet atij jaranit e tja kryn punėn doktoreshes...kur e pyt doktoresha e pse po thu qe nuk po munesh aj ja kthen nuk po muj me nxon oj doktoresh se kur po nxo pi kpuss...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NA ISHTE NJE VAJZE PA DJALLZI! BABAIN E KISHTE BERBER,DHE NJE DITE DOLI XHIRO ME BABAIN DHE DEGJON K** DHE PYET BABAIN: ĒFAR DO TE THOTE K**? BABAI I THOTE ESHTE KARIGE! DEGJON PRAP P***** E SATEME PYET PRAP BABAIN:ĒFARE DO TE THOTE? BABAI THA ESHTE VARESE KAPELASH! ECIN ECIN DHE DEGJON TE TE Q** TE TEME PYET PRAP BABAIN ĒFARE DO TE THOTE:TE TE QIJE TE TEME BABAI THA ESHTE NJE LLOJE QETHJEJE PO MOS ME PYET PRAP!!!!!!!! TE NESERMEN NE MENGJES VAJZA HAP BERBERANEN DHE MBAS 10 MIN HYN NJE QYTETAR DHE VAJZA I THOTE : SHOKU QYTETAR ULU NE K**, VAR KAPELEN NE P**** E SATEME SA TE VIJE BABI TE TE Q*** TE TEME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:41

ĖNDĖRA

Kur u zgjua njė dembel I papunė nga gjumi I tha sė shoqes:
-jam kėnaqur sonte.Nė ender gjeta njė punė tė mire,ku
fitoja shumė para…
-Vazhdo tė flesh mor budalla,derisa tė fitosh njė shumė tė mire-
I tha e shoqja.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Plaku i Vitit te Ri
Me 31.12.xxxx, nje djale kishte humbur ne bixhoz 30.000 USD, dhe po kthehej i merzitur ne shtepi. Kur sheh ne rruge nje burre me rroba te kuqe e mjeker te bardhe.
Kur ky i thote:
- C'ke or djale qe je i merzitur?
- Po ik ore c'te duhet ty?
- Po fol ore se ndoshta te ndihmoj.
- Po ja kam humbur 30.000 USd te shtepise ne bixhoz. Do me ndihmosh tani?
- Po ore, ti jap une.
- Po ik ore mos na merzit.
- Po ti jap ore, c'ke ti, por me nje kusht.
- Pa he, c'kusht?
- Te ma marresh ne llape.
- Ik ore zhduku.
- Si et dush, por si do shkosh ne shtepi?
I mbushet mendja djalit dhe bindet. Fillon dhe ja merr me llape Plakut te Vitit te Ri.
Pasi mbaron pune, Plaku i Vitit t e Ri fillon te ngreje pantollonat dhe e pyet djalin:
- Sa vjec je or cun?
- 22
- Po 22 vjec dhe akoma beson tek Plaku i Vitit te Ri???
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Nje burre plake pyet gruan nje nate nese e ka tradhetuar ndonjehere?
po i pergjigjet ajo se donte te ishte e ndershme,vetem 3 here..
Cfare i thote burri i nxehur, kur ???
hera e pare ishte kur banka sna dha leke per shtepine e re edhe une vajta te drejtori i bankes qe te na ndihmonte....
te dyten kur ti ishe i semur edhe skishim leke per doktorin, une vajta te doktori edhe ai ta trajtoi semundjen falas...
-po te treten?? pyet burri
A te mbahet mende kur ti u bere deputet, edhe para se te zgjidheshe te duheshin edhe 300 vota????
------------------------------------------------------------------------------------------------
Baba du te te tregoj nje sekret - i thote djali.
Fol te keqen baba.
- O ba une jam Gay . - i thote djali tere siklet.
- Jo - i pergjigjet babai- ska mundesi
- Po jo o babi jam Gay , te lutem dua te me kuptosh, une e kam bere zgjidhjen time ne jete, e kam pranuar , dua ta pranosh dhe ti ....... - fillon e shpjegohet djali i cili ka marre pak zemer nga qetesia e te jatit.
- Po jo ore te keqen baba- i pergjigjet i jati duke ngritur zerin - Ti sje Gay , se Gay eshte Elton Xhon, Xhorxh Majkell. Ti je nje cope Bythq****
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cfar thot femra kur Ben Sex?

Anglezia:
Ohhh yes ohh yes

Amerikania:
Ohh baby ohh baby

Zvicerjania:
Jaaa schatz jaaa schatz

Shqiptarja:
Te lutem mos i trego asnjeriut eeeee, a te keqen...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Shkon nje grua te bleje nje papagall ne dyqan .Dhe fillon shitesi ti reklamoje nje ..shiko thote se cfare ben ky ... ngreje kemben e majte!! ! e ngre papagalli ... ule kemben e majte !! e ul papagalli ... ngreje te djathten !! e ngre papagalli ... ule te djathten !! e ul papagalli . E ble gruaja gjithe qejf ,me vrap shkon ne shtepi po si mbante mend mire komandat .. e i thote papagallit !! ngreje kemben e majte !!! e ngre papagalli ... ngreje kemben e djathte !!!! e shikon papagalli shtrember e i thote : po une me ca te rri me p.... e satom !!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:45

Shkon nje grua te bleje nje papagall ne dyqan .Dhe fillon shitesi ti reklamoje nje ..shiko thote se cfare ben ky ... ngreje kemben e majte!! ! e ngre papagalli ... ule kemben e majte !! e ul papagalli ... ngreje te djathten !! e ngre papagalli ... ule te djathten !! e ul papagalli . E ble gruaja gjithe qejf ,me vrap shkon ne shtepi po si mbante mend mire komandat .. e i thote papagallit !! ngreje kemben e majte !!! e ngre papagalli ... ngreje kemben e djathte !!!! e shikon papagalli shtrember e i thote : po une me ca te rri me p.... e satom !!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Martohet njė prostitute edhe qe mos ta kuptonte burri qe ishte prostitute
dergon te motren ne dyqan pėr te blere boje te kuqe.
edhe vete e blen e motra po kishte ngatrruar ngjyren edhe e kishte mar blu.
--edhe kjo prostituta se pa.edhe bėn seks ne darke ata, gjė pa drita edhe e hodhi bojen te vendi kjo qe gjoja e kish pėr her tė parė,
edhe kur pa instrumentin burri ne te nesėrmen e kishte ngjyr blu.
Edhe u shqetsua , edhe vete me njė herė te i jati edhe e pyet,,,,,
-- baba mbrėmė bėra seks pėr herė tė parė me nusen po na ai vendi si doli gjak i kuq po doli blu baba???
boooooooo bo i paske car temthin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne darke, burri i thot gruas:
Gru , sot do rrimė gjithė naten zgjut se do shohim filma porno, mirė thotė ajo, rrin sa rrin gruaja dhe e ze gjumi.
Vetėm kur ngrihet ajo ne mėngjes , e sheh veten te lagur nga gjoksi
Tė nesėrmen e njėjta skene, prap gruan e ze gjumi, e prap e lagur, dhe vendos qe ditėn tjetėr te bėnte sikur flinte dhe te shikonte ēfarė ndodhte
Vjen darka te dy shtrire , dhe gruaja po bėnte sikur e zuri gjumi, vetėm mbas cerek ore burri shinte nga televizori, dhe e peshtynte duke i thėnė ; ptu t'q**** ropt ēfarė femre kam, ptu t'q**** ropt ēfarė femre kam!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ishin 1 Vlonjat 1 Fierak dhe 1 kuksjan.
dhe shkuan per te dhene provim por mesuesi ishte nga VL.dhe nuk i donte verioret.
Futet i pari VL. dhe e pyet mesuesi;nga je?Na Vlora i thote ky.Mire i thote kalon ti.
Futet i dyti FR dhe e pyet;nga je?Na Vlora i thote dhe ky.Mire kalon edhe ti.
Futet ne fund Kuksjani dhe mesuesi e pyet;nga je?
PREJ VLORE BRE,i thote ky....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:47

Shenimet e atij dhe asaj

- Shenimet e Asaj -

Te shtunen ne darke e gjeta pak te ēuditshem. Kishim rene dakort te dilnim per te pire diēka, por meqe gjithe pasditen isha duke bere shopping me shoqet, mendova mos eshte faji im, isha pak me vonese, po ai nuk me tha asgje. Asnje koment. Provova t'i flas po nuk me pergjigjej. Keshtu i propozova te shkonim ne nje vend me te qete dhe me intim. U nisem drejt nje restoranti. Vazhdonte te ishte i ēuditshem. Provova ta bej te qeshe, po nuk ja dola. Fillova te pyes veten mos ishte faji im, po nuk arrita ta kuptoj, keshtu qe e pyeta. Me tha jo, po nuk ma mbushi mendjen. Kur po ktheheshim ne shtepi, ne makine, gjate rruges i thashe qe e dashuroja shume, dhe ai u mjaftua me nje perqafim, pa me thene asgje. Nuk arrij ta shpjegoj pse eshte ne ate gjendje. Nuk me tha qe edhe ai me donte ... Jam shume e shqetesuar. Hyme ne shtepi, dhe nje frike me perfshiu te teren. Prisja nga momenti ne moment fjalet e ndarjes. Por ai nuk tha gje, u ul mbi divan, dhe filloi te shohe televizor, sikur donte te thoshte qe gjithcka ka marre fund. U dorezova. Ika te fle, por pas 10 min edhe ai erdhi ne shtrat, dhe ēuditerisht iu pergjigj ledhatimeve te mia dhe beme dashuri. Kerkova t'i flas per sjelljen e tij, por e zuri gjumi menjehere, dhe me mendimin qe ai mendon per dike tjeter fillova te qaj, derisa fjeta dhe une.

- Shenimet e atij -
Interi humbi, po mire qe bera seks te pakten ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Ishin 2 shoke njeri beqar dhe tjetri i martuar dhe shkonin cdo dite per te zene peshk.Per fat te keq ky i martuari nuk zente asnje kurse beqari plot.
E pyet ky i martuari;ca ben ti qe ze kaq shume peshk
Une cdo mengjes i thote ky i ferkoj bythen te dashures dhe kjo me ben me fat.
Te nesermen ne mengjes thote ky i martuari;T'ja ferkoj dhe une gruas time se mos me sjell fat.Shkon te krevati i ferkon bythen gruas dhe kjo e pergjumur i thote; he o komshi po shkon per peshk...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nje shqiptar emigrant ne kanada i shkruan nje mikut te tij nga shqiperia:
- Ore, ky vend eshte shume i cuditshem!
Komshiun tim ne te djathte te gjithe e therrasin "Little Joe"nderkohe qe ai eshte 2 metra dhe nja 250 kile.
Komshiun ne te majte te gjithe e therrasin "Big Jim" dhe ai eshte 1 meter e gjysem dhe 48 kile.
Kurse mua , qe bej dashuri me gruan time nje here ne muaj,
me therrasin: " fucking albanian"...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
NJE HERE TRE GOCA PARFUMOSESHIN RASTESISHT NE RRUGE ATY AFER KALON NJE XHAJE DHE I DREJTOHET GOCAVE PO MJAFT MOJ GOCA SE NA QELBET IK O XHAJE SE NUK MER VESH TI SE KY PARFUMI KA BERE 5000 MIJE LEKE, TE NESERMEN KONCIDON XHAJA NE AUTOBUZ KUR HYPIN DHE KETO GOCAT DHE XHAJA SA I PA I AFROHET DHE U LE SHON NJE PORDHE DHE ATO I THONA AVASH MER XHAJE SE NA QELBE - IKNI O GOCA SE NUK MERNI VESH JU KA SHKUAR 200 MIJE LEK KILJA E FASULEVE
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1   Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   Tue 3 Jul 2007 - 1:48

Ishte nje shofer taksie dhe po shkonte nga tirana ne vlore. Sa kaloj qytetin e fierit , ne fashatin e pare i del nje fjerak me AK te madh, shoferi i frikesuar del nga makina dhe i thote te lutem mos me vrit me mer leket makinen cfar te duash vetem mos me vrit dhe firaku i thote qe ti binte me dore dhe keshtu ben shoferi i bie me dore , pasi e derdhi i thote po tani cfare te bej ky i thote qe ti binte prap e ky muhabet nja kater her rrjesht deri sa shoferit nuk i ngrihej me po tani qe nuk me ngrihet me cfare te bej tani i thote ky firaku meqe nuk te ngrihet ma co deri ne tirane nusen
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne nje avion ishin dy burra qe rastisen te uleshin ne krah te njeri tjetrit. qe te dy ishin gay.
- ej kam kaq kohe pa bere gje. ec e bejme bashke. - thote njeri prej tyre
- shhh - i thote tjetri- ka njerez ketu.
- ec or burre - i thote tjetri- keta te gjithe po flene.
- degjo une do kerkoj nje gote uje dhe te shikosh qe asnje sdo degjoje- thote ky tjetri.
dhe e kerkon nje gote uje. po me vertet asnje su pergjigj.
dhe fillojne keta bam bum bam bum e bejne qejfin e tyre.
te nesermen ne mengjes kamarierja kalon me kafen neper njerez dhe shikon nje plak qe sdukej mire nga fytyra, ishte bere limon.
- a ndihemi mire zoteri?-i thote kamarierja
- jo - i thote plaku - skam fjet gjithe naten, kam pas dhimbje koke.
- po pse s`kerkuat nje aspirine zoteri- i thote kamarierja.
- zonje- i thote plaku- ky burri pas meje nje gote uje kerkoi dhe e q*ne ne b*the , imagjinohe se ca do me benin mua po te kerkoja nje aspirine.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nje dit burri i thot gruas se tij se do te ikte ne kurbet. Mirpo gruaja se priti mir dhe i tha burrit se skishte me ke ti permbushte ajo deshirat e veta seksuale. Burri i tha te blinte nje virbrator me bateri. Pas nje muaji gruaja shkoj ti blinte bateri vibratorit i cili qe perdor ne max. Nderkohe qe po i nderronte baterit virbratori ra ne kuzhin dhe filloj te levizte, vjerri i friksuar i thut nuses se djalit "Kape shpejt nuse, se na q**te gjithe si shpi" hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta...!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcoleta...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: