Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Disa Foto me Poezi...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Disa Foto me Poezi...   Tue 19 Jun 2007 - 18:53Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
dardann
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 8
Age : 24
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Disa Foto me Poezi...   Sat 31 Jan 2009 - 12:20

Virusi-V shkruajti:


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dardann
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 8
Age : 24
Registration date : 27/11/2008

MesazhTitulli: Re: Disa Foto me Poezi...   Sat 31 Jan 2009 - 12:20

Virusi-V shkruajti:


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Disa Foto me Poezi...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Disa Foto me Poezi...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Poezi dhe parodi humorisrike
» Me rastin e ditlindjes se poetit POEZI NGA IZET ABDYLI
» Ibrahim Egriu: Foto kujtimesh tė pa harruara
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Dashuria-
Kėrce tek: