Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Disa web faqe per Free SmS

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Disa web faqe per Free SmS   Tue 19 Jun 2007 - 17:38

Posted: Mon Apr 30, 2007 7:33 am Post subject: SMS FALAS 2007

--------------------------------------------------------------------------------

Ja disa webfaqe pėr te dėrguar free sms kudo nėpėr botė

1. Nga kjo webfaqe mund te dergoni 5 free sms ne ditė kudo ne botė, por pasi ta shkarkoni kėtė widget http://www.callwave.com/sms/downloads/SMS.widget , dhe mė pastaj shkoni kėtu http://widgets.yahoo.com/win/ dhe shkarkoni edhe yahoo engine widget qe e mundeson SMS widget nga Callwave pėr te dėrguar Free SMS

Ne vazhdim ja edhe disa webfaqe tjera qe ju mundėsojnė te dergoni free sms nėpėr botė:

2. http://www.studentenjob.com/?open=fr...fc60225fc404
3. http://www.welt-sms.com/index.html
4. http://www.go4sms.de/
5. http://www.premail.eu/index.php
6. http://www.3jam.com/home.php
7. http://en.smscity.com/?
8. http://www.smsup.net/
9. http://www.sms-wg.de/
10. http://www.gizmosms.com
11. http://utxt43.com/?ref=webtech-cumbria.co.uk#
12. http://www.sms2send.com
13. http://www.sms-sendeturm.de
14. http://www.freesms-home.de
15. http://www.zayedgate.com
16. http://www.sms-gift.com/
17. http://www.mobilinko.com/mobile/
18. http://www.marbellaguide.com
19. http://www.joinr.de
20. http://www.topwebs.de
21. http://www.silversend.com/gratis-sms/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: Disa web faqe per Free SmS   Tue 19 Jun 2007 - 17:40

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Disa web faqe per Free SmS
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Disa nga shenjat dalluese ose normat e zhvillimit te komunikimit te nje femije normal nga mosha 0-5 vjec.
» Vera Kurti:Dhimbjet e mesit dhe disa keshilla per ti lehtesuar ato..!
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike
» Vera Kurti: DISA STRATEGJI NE NDIHME TE NXENESVE ME ADHD....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Free Sms-
Kėrce tek: