Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Ekipi i Unitetit ende nuk ka plan tė veprimit pas datės 10 d

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 26
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Ekipi i Unitetit ende nuk ka plan tė veprimit pas datės 10 d   Sun 9 Sep 2007 - 11:26

Ekipi i Unitetit ende nuk ka plan tė veprimit pas datės 10 dhjetor, kur pritet tė pėrfundojė periudha shtesė e negociatave 120 ditėshe.

Anėtarėt e Ekipit tė Unitetit besojnė se procesi i definimit tė statusit do tė pėrfundojė pas negociatave shtesė 120 ditėshe. Megjithatė, ata ende nuk kanė hartuar ndonjė plan tė veprimit pėr periudhėn pas 10 dhjetorit.
Sipas presidentit Sejdiu, ēdo veprim i Ekipit tė Unitetit do tė jetė nė pėrputhje me qėndrimet e shprehura mė herėt dhe atė nė koordinim me komunitetin ndėrkombėtar. Presidenti Sejdiu ka shtuar se zgjidhja mė e mirė ėshtė realizmi i pavarėisė sė Kosovė, duke u shprehur i sigurt, se kjo do tė bėhet nė aktet normale qė do tė jetė ne bashkėpunim me faktorėt qė mbėshtesin pavarėsinė e Kosovės, mirėpo, nuk ka potencuar se a duhet tė shpallet pavarėsia pėr tu realizuar.
Edhe anėtari tjetėr i Ekipit, Veton Surroi deklaroi se ende nuk kanė njė qėndrim tė plotė rreth kėsaj ēėshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
 
Ekipi i Unitetit ende nuk ka plan tė veprimit pas datės 10 d
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: