Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Presidenti Sejdiu dhe Ekipi i Unitetit.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Nitti
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 52
Age : 27
Registration date : 22/08/2007

MesazhTitulli: Presidenti Sejdiu dhe Ekipi i Unitetit.....   Thu 23 Aug 2007 - 9:16

Presidenti Sejdiu dhe Ekipi i Unitetit kanė marrė ftesė pėr takimin nė Vjenė

Treshja ndėrkombėtare e autorizuar pėr t'i udhėhequr bisedat nė angazhimet shtesė prej 120-ditėsh pėr statusin e Kosovėn i ka dėrguar sot ftesė me shkrim Presidentit tė Kosovės, dr. Fatmir Sejdiut, dhe Ekipi tė Unitetit.
Takimi me treshen e pėrfaqėsuesve tė ShBA-ve, tė Unionit Evropian dhe tė Rusisė do tė mbahet paraditen e 30 gushtit nė Vjenė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
 
Presidenti Sejdiu dhe Ekipi i Unitetit.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: