Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Samsung SPH-W2400

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Samsung SPH-W2400   Sun 3 Jun 2007 - 12:49

Platformė serioze multimediale ne vetem 1.9mm
Samsung ka shpalosur modelin me te ri te TV-Celularve te vet,W2400, i cili pa as pamjes terheqėse,paraqet si platform serioze multimediale.Samsung thekson se W2400 do te paraqitet ne treg se shpejti,mirpo nuk jep te sakta,nderkoh qe modeli ne fjalė eka pothuajse te garantuar vendin ''mbi'' konkurencen momentale te celularve me funksionalitet te shtuar.W2400 do te jet i paijsur me kamer Bluetooth Fm Radio dhe mundesi per degjim muzike,ndersa me vetem 1.9mm trashėsi,do te jet ndr celularet me te hollė qe do te egzidtoj ne treg.Perderisa Samsung vazhdon te theksoj se W2400 do te ofroj fotografi te kualitetit te shkelqyer dhe pranim te sinjalit te rrjetit televiziv,per shkak te mungeses se te dhėnave teknike,keto mbeten teorike deri ne paraqitje ne treg...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Samsung SPH-W2400
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Telefonat Celular-
Kėrce tek: