Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Sa jeni Real ne Dashuri...??!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   Thu 21 Jun 2007 - 3:24

kalconi qetu sesa jeni real ne dashrui amo ju lutna mos rreni Very Happy Razz

un per veti 50% me 50 % heheh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   Sun 22 Jul 2007 - 19:28

un muj me thon 80% me 20%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
alban
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 32
Age : 28
Registration date : 24/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   Thu 26 Jul 2007 - 0:27

un muj me than 99% me 1%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albani654.piczo.com
Nitti
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 52
Age : 27
Registration date : 22/08/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   Sun 30 Dec 2007 - 17:10

Virusi-V shkruajti:
kalconi qetu sesa jeni real ne dashrui amo ju lutna mos rreni Very Happy Razz

un per veti 50% me 50 % heheh Razz

edhe un si Virusi-V hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.deqani-team.tk
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   Mon 21 Jan 2008 - 22:26

hmmmm 100% ehheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa jeni Real ne Dashuri...??!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa jeni Real ne Dashuri...??!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Dashuria-
Kėrce tek: