Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 SmS Dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: SmS Dashurie   Tue 19 Jun 2007 - 17:58

Ti je drita je djelli im qe me nxeh
edhe ne ditet me acar je fryma ime
qe pa ty nuk mundem, ti je per mu
gjithqka Te dua shum eja ,eja pran
meje vetem edhe njeher e me bej
te lumtur si ater shpirt ime.......

Nese te dhemb zemra mos
mendo qe eshte infrakt,zemra
kerkon zemren e behet merak,
mos shko te mjeku te kerkosh
ndim eja tek un te te fal dashurin

Dua te jem cigare ,
si nikotin te kaloj ne buzet e tua.
Te hyj ne gjakun tend, Atje te te
them se sa te dua Dua te jem heroin ,
te rrij ne venat e tua. Keshtu do jemi
gjithmon bashk se un do jem drog dhe
ti sdo rrish dot pa mua!

Qesh shpirt qesh
dhimbjen lotet trishtimin lermi mua
ato tashme me njohin e nuk me kafshojne dot!
Qesh shpirt nese nuk do qe une te vdes se e qeshura jote eshte jete per mua!
Qesh shpirt qesh se ndoshta nje dite do te qesh dhe une!

kur mos haro se dikush te ka dasht .
kur mos haro se ai ednde te do .
kur mos haro se ai nuk do te haron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Tue 19 Jun 2007 - 18:00

Heshtjen e kesaj nate e then
kenga,kenge e cila rrjedh leht
leht nga radioja.Duke te kujtuar
ty perpara kam imazhin tend e
bukur,e mire,e arte..te tille te dua
engjellusha ime.Shiqoj Henen me
vellon e saj te bardhe qe bashke me
yjet lozin vallen e tyre te zakonte e
une?une i bej shoqeri gjdo nate duke
u lutur per ty.Kujtimet me ty 9 vite nuk
jan pak me kan lere te te mos haroj tere jeten.Kthemu Kthemu e dashur se
vetem te bashkuar mund ta mundim
boten..Te dua dhe te pres gjer ne
frymen e fundit......Per ty dashuria jote..

Dua qe te kthehesh ne enderrat e mia ,
ne valet e terbuara te oqeanit tim,
me perendimin e diellit me rrezet e asaj
mbremje te ngrohet korriku .Me lejo
te te perqafoj siq te perqafoja dikur .
Me lejo te te them te dua edhe pse
copat e akullit ma brejn shpirtin tim..

Zjari shkrumohet E len tymin,
Njeriu vdes E len kujtimin,
Syri im gjithmon loton,
Zemra ime Vetem ty te don

Momentet e bukura nuk i ndjen
kur i jeton, por vetem kur i kujton
me nostalgji...

Per ty qe je speciale, per ty qe me
trullos kur jemi bashke dhe
pafundesisht me mungon kur nuk je.
Sot, neser dhe gjithmone kudo qe te jesh Te Dua!

Nqs nje thenia ime TE DUA SHUME
te ben te ndihesh mire atehere do
te berrtas tek malet ekoja e saj nuk
do te perfundoje deri sa te zere
vend ne zemren tende!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Tue 19 Jun 2007 - 18:01

Hena eshte padronja a nates,
pa te nata do te ishte hic.
Dielli eshte i zoti i qiellit,
pa te gjithcka do te ishte e vdekur.
Ti je ti dhe je jeta ime!

Kur linde binte shi, por nuk ishte shiu,
ishte qielli, qante sepse kishte
humbur ylin e tij me te bukur!

Shpesh ne enderrat e mia
kalojne pamjet e momenteve te
bukura te kaluara se bashku...te dua!

Je per mua nje enderr pa mbarim,
nje dite plot diell, nje qiell me yje,
nje buzeqeshje e kendshme,
nje puthje shkarazi....te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:54

keine will dich keine braucht dich keiner mag dich und keiner liebt dich mehr als ich
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:54

Zemren time te paster si loti nuk dua t`ma lendon qfardo idioti, jam vajz e lumtur si peshki ne lum, s`mundet t`mi puth buzet secili majmun...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:54

kuurr ma per ty Ska mem interesuuu....Se e kih bo veten une shpejt met harruue:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:55

N`qoft se me tradhton, e tradhton veten se tash ne vetmi do ta kalojsh jeten, s`di qka tjeter te them, te qoft rruga mbar se kurr n`jet mu ske mem pa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:56

ēdo Dit pa ty, ėshtė sie njė dit pa diell.
ēdo mbrėmje pa ty, ėshtė si njė nat pa yje.
ēdo or pa ty, ėsht si njė jetė pa ndjenja.
ēdo minut pa ty, ėshtė njė minut si mos te isha nė jetė.
ēdo sekund pa ty, ėshtė si mos tmė reh zemra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:56

es ist nicht leicht dich su vergessen...du bist und bleibt meine liebe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Fri 16 Nov 2007 - 0:56

Lexo kėtė mesazhė qė del nga shpirti im
e nė me do ruaje si kujtim
Grise nėse s\'mė do, bėje cop e therime,
po ta dish bashkė mė tė ke thyer zemrėn time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:45

Gjithqka mori fund,,Fjalet qe i tham u Harruan,,ishte vetem nje Enderr qe Erdh e Menjeher u Shua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:46

Dikur Senet Jon Kon T'njejta Po Tash Kan Ndryshu Svlen Ma Ti Per Mu Kshtu Qe N'rrote Sames Munesh Me Shku.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:46

N'zemer T'kom Pas Kurr Sta Kom Rras Loqk Tash e Tutje Zemren Kom Me Ta Plas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:47

E Di Qe Ki Dasht Zemren Me Ma Thy Po At Knaqesi Ste Ke Pa Me Sy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:47

Kur Jeta Te Deshpron Kur Fati Shpinen Ta Kthen Kur Zemra Te Behet Monoton Mos Harro Se Egziston Dikush Qe Te Don
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   Sat 17 Nov 2007 - 12:47

Mos Mendo Qe Me Lendon Ani Qka Edhe Pse Ti Shkon Mos Mendo Se Me Mundon Se Jeta Edhe Pa Ty Vazhdon:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SmS Dashurie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SmS Dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skender Korēa: Trajektore dashurie
» Ora e dashurisė
» VLLASOVA MUSTA:TINGUJ ZEMRE , TIK - TAK - E DASHURIE
» VIKTORIA XHAKO - SONET DASHURIE - Poezi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Dashuria-
Kėrce tek: