Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 RreguLLat e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: RreguLLat e Forumit   Tue 19 Jun 2007 - 15:28

Rregullat nė Forum


Para se te postoni, tema dhe mesazhe ju lutem qė tė lexoni keto rregulla dhe ti pranoni ato, perndryshe do te detyrohemi tju largojmė nga Forumi!


1. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum). Per tu shprehur me lirshem ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin: "Bised e Lirė" mirpo prap pa pėrdorur ofendime apo ndonjė fjal banale.2. Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe ēdo anetar ka pėrgjegjėsi mbi ēka shkruhet nėn emrin e tij ne forum.


3. Emri (nicki) qe ju do te zgjidhni per tu regjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjalė tė tjera tė cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.


4. Gjuha zyrtare ne forum eshte Shqip. Anglishtja dhe Gjermanishtja mund te perdoren pjeserisht. Gjuhe te tjera nuk lejohen dhe perdorimim i gjuhes sllave eshte repėsisht i ndaluar.


5. Rreklamat e gjera dhe te pautorizuara ne forum jane te ndaluara. Diēka e tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e mesazhit.


6. Temat duhen te postohen ne vendet e duhura, dhe pėrsėritjet e shpeshta te gabimeve me postime do te bjerė deri tek largimi i antarit nga forumi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
RreguLLat e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Fillimi :: Rregullat-
Kėrce tek: