Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.   Tue 19 Jun 2007 - 4:13

nese doni te dini se qka ndodhet ne XP Accountin e ndonje personi tjeter, shum thesht

Se pari Klikon ne --->Start--->Run--->dhe shkruaj --->cmd
pastaj te hapet command dhe shkruaj net user
do te shihni se sa user account jan ne XP dhe pastaj nese doni te ja theni passin p.sh user-it "Jeffi" shenoni: net user Jeffi *
do te pyetni: ju lutemi shkruaj password
dhe shkruani diqka qka doni p.sh hack, dhe shtypni Enter
edhe nje her jepni hack , Enter
pastaj exit
dhe passi u thy, jeffi nuk mund te hyj ne accuont te vet ma kurse ti po me passin hack
Funkcionon vetem nen XP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Thyrja e XP password pa ndonje prog - ne 1 min.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Aplikacione & Sisteme 0perative :: Windows-
Kėrce tek: