Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!   Tue 29 May 2007 - 1:07

une t'paren prej mamit tem e t'mramen prej njoness Embarassed Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!   Sun 22 Jul 2007 - 19:37

un te paren prej mamit tem e te fundit prej njonit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
alban
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 32
Age : 28
Registration date : 24/07/2007

MesazhTitulli: Re: Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!   Thu 26 Jul 2007 - 0:33

edhe un t"paren prej mamit tjetren prej nje shoqe hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albani654.piczo.com
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!   Fri 16 Nov 2007 - 0:53

te paren sem kujtohet hehe e te fundit prej gjyshes hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nga kush e keni mar Puthjen e pare dhe te mramen...!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Dashuria-
Kėrce tek: