Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Msusja pyt nxensit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Msusja pyt nxensit   Tue 19 Jun 2007 - 3:54

Pyet mesuesja nxenesit:
-Nese dikush nga ju e konsideron veten budalla,le te ngrihet ne kembe.
Asnjeri prej nxenesve nuk e konsideronte veten budalla dhe nuk po ngrihej asnje.
Pas pese minutash,kur ne klase mbreteronte qetesi relative,ne kembe ngrihet Toni.
Mesuesja habitet si Toni e konsideron veten budalla?C'ka?
-Ti Toni e konsideron veten budalla?
-Jo mesuese,por me vinte keq kur te shihja ty qe rrije ne kembe!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Msusja pyt nxensit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Humori-
Kėrce tek: