Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Mon 18 Jun 2007 - 22:21

NickNamen e kom veq -- v A L i. . . ! ! !

e 0nline i kom 17
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Sun 22 Jul 2007 - 20:07

online:15
Nikin:Happyyy Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
alban
Fillestar-e
Fillestar-e


Numri i postimeve : 32
Age : 29
Registration date : 24/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Thu 26 Jul 2007 - 0:12

onlline i kom 10

niku esht "welcome to the city alban"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albani654.piczo.com
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Sun 16 Sep 2007 - 10:12

Online:7

Niku:۰۪۫N۪۫۰۪۫O۪۫۰۪۫R۪۫۰۪۫A۪۫۰ T'kom Kallxu Qe S'kom Zemer Me T'radhtu Gjith T'kom Dashuru Kurr S'kom Aktruu..!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Fri 16 Nov 2007 - 0:50

Niku: e G z O n A:p...nashta t'kom dasht...a qetash kur t'sho qudi ste njoh:d
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Fri 23 Nov 2007 - 22:42

Online:20
Nikin:AAK !!.ME RAMUSHIN.!! AAK Noraa & aLbanaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Tue 18 Dec 2007 - 0:10

Online:21
Niki:
[N][O][R][A] TeUtA GoNa VeSa & NoRa BeSt FrIeNdS FoR EvEr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
xxDona
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 63
Age : 25
Registration date : 21/07/2007

MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   Sun 20 Jan 2008 - 1:25

OnLine 13

Nicki Donna...!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.vali-de.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa veta i kini 0nline dhe qysh e kini Nickun ne Msn..!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Bised e Lirė-
Kėrce tek: