Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė   Mon 3 Dec 2007 - 23:13Nga kėnga ka provuar tė kalojė nė botėn e modės, si modele. Nga skena e njė koncerti e festivali ka kapėrcyer nė xhirimin e njė filmi, si aktore. Dhe eksperimentet duket se nuk mbarojnė me kaq. Elsa Lila ėshtė gati tė shėnojė kthesėn e radhės. Do tė ngjitet nė arenėn e festivalit tė madh tradicional tė Radio Televizionit Publik Shqiptar, si prezantuese.
Elsa, 26-vjeēare, tashmė i ka lėnė tė gjitha angazhimet e saj nė Itali dhe ka mbėrritur nė Tiranė pėr t’ia kushtuar kohėn pėrgatitjes sė saj pėr edicionin mė tė ri tė Festivalit tė kėngės nė RTSH.
Me tė mbaruar festivalin ajo do tė largohet nxitimthi pėr nė Itali, pėr tė vijuar projektin e saj, tė cilin iu desh ta bllokonte vetėm pėr njė muaj. “Ia vlen kur e bėn pėr festivalin nga i cili unė kam dalė. Nėse s’do kishte qenė ky festival, ndoshta unė s’do tė kisha bėrė asgjė nga ēfarė kam bėrė nė gjithė kėto kohė. Ndaj ndjej se duhet ta jap kaq kontribut”, ka thėnė ajo pėr mediat shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
 
Elsa Lila prezantuese e festivalit tė RTSH-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: V I P Lajme-
Kėrce tek: