Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Soni: Flori mė ka bėrė njeriun mė tė lumtur nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Soni: Flori mė ka bėrė njeriun mė tė lumtur nė botė   Fri 23 Nov 2007 - 22:21"E dua sepse mė ka bėrė njeriun mė tė lumtur nė botė. Ėshtė dhurata mė e bukur e jetės sime", ka deklaruar kėngėtarja Soni Malaj, nė njė intervistė pėr gazetėn Shekulli, duke u pėrgjigjur nė pyetjen se ēfarė i pėlqen te partneri i saj Florian Mumajesi.

“E veēanta nė ēiftin tonė ėshtė qė e vlerėsojmė dhe e respektojmė shumė njeri-tjetrin. Pėrveēse kemi shumė gjėra tė pėrbashkėta, kemi shumė dialog dhe e duam njėri-tjetrin pa kufij”, ka thėnė ajo.

Ndėrkaq Flori e ka pėrshkruar Sonin si person tė mrekullueshėm, tė dashur me njerėzit dhe tė matur. “Ėshtė e mrekullueshme nė raport me njerėzit. Ėshtė e matur, e komunikueshme. Por ajo qė pėlqej mė shumė ėshtė qė ajo mė dashuron shumė dhe unė gjithashtu”, ka thėnė ai.

Soni dhe Flori sė fundi kanė realizuar edhe njė kėngė R&B dhe soul nė duet, qė quhet "Fluturimi 3470".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
 
Soni: Flori mė ka bėrė njeriun mė tė lumtur nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: V I P Lajme-
Kėrce tek: