Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 mp3 Syze

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: mp3 Syze   Sun 17 Jun 2007 - 12:03

Oakley thump 2 ofron nje Mp3 player diqka krejt tjeter me ndryshe ku ne te njejten kohe i mbron syte dhe degjon muzik, pra eshte fjala per Mp3 player te integruar ne Syze. Oakley thump ka testuar kete Mp3 player deri n3 1 GB i cili eshte i mjaftueshem deri ne 240 kenge , me nje qmim 400 dollaresh. Thump 2 gjithashtu vjen edhe me madhesi tw memories prej 256 MB me ngjyre kafe, bronzi dhe ngjyre metalike, dhe 512 Mb ne te zi me iridium, dhe ngjyr kromi.
Pra me thump 2 ju degjoni dhe shihni boten ne nje menyr me tjeter.
Baterite i ka ri mbushese keshtu qe nuk keni nevoj tia nderroni baterit , por vetem ti rimbushen ku koha e rimbushjes eshe 3 or dhe mund te degjoni muzik e rimbushjes eshte 3 ore dhe mund dhe mund te degjoni muzik afro 6 ore pa nderprer.
Metoda e qasjes ne kompjuter behet permes kabllos ne USB port ky Mp3 player i integruar ne syze perkrah keto formate AAC, MP3, WAV, WMA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
mp3 Syze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: