Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Protesta tė tifozėve pėr Murinjon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Protesta tė tifozėve pėr Murinjon   Sun 23 Sep 2007 - 13:43

Adhuruesit e Ēelzit kanė marshuar drejt stadiumit “Stamford Bridge”, me panfletė nė duar nė pėrkrahje tė Hose Murinjos, i cili befasisht braktisi skuadrėn.
Uebfaqja zyrtare e Ēelzit bėnė tė ditur se largimi i
Murinjos ndodhi pas marrėveshjes sė dyanshme me drejtuesit e skuadrės, por tifozėt e Murinjos tė cilėt e quajnė portugezin si trajner tė veēantė, kanė protestuar pėr kthimin e Murinjos nė postin e trajnerit. Tifozėt po ashtu kanė fajėsuar pronarin Roman Abramoviē dhe shefin e ekzekutivit Piter Kenion pėr largimin e Murinjos. Ndėrkohė drejtuesit e Ēelzit kanė mbajtur sot konferencė pėr media, ku kanė promovuar trajnerin e ri Avram Grant dhe ndihmėsin e tij Stiv Klark, mirėpo ende nuk ėshtė bėrė e ditur nėse kjo marrėveshje ėshtė e qėndrueshme apo afatshkurtėr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
 
Protesta tė tifozėve pėr Murinjon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Sporti-
Kėrce tek: