Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Rupel: “ideja pėr ndarjen e Kosovės ėshtė mendim shqetėsues'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 26
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Rupel: “ideja pėr ndarjen e Kosovės ėshtė mendim shqetėsues'   Sun 23 Sep 2007 - 13:41

Rupel deklaron se “ideja pėr ndarjen e Kosovės ėshtė mendim shqetėsues”

Ministri i jashtėm slloven Dimitrij Rupel ka thėnė se problemi i Kosoves paraqet momentalisht rrezik tė madh pėr stabilitetin nė Ballkan, duke shtuar se ideja pėr ndarjen e Kosovės ėshtė mendim shqetėsues.
Kėtė deklaratė Rupel e bėri nė Bėrno afėr Kranjit nė Slloveni ku po vazhdon punėn konferenca dyditore ndėrkombėtare pėr stabilitetin e shteteve tė Ballkanit pėrendimor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
 
Rupel: “ideja pėr ndarjen e Kosovės ėshtė mendim shqetėsues'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Xhesika Vula:Pranimi i Rezolutės 1244 pėr shkak tė kėmbėnguljes sė Serbisė, devalvon pavarėsinė e Kosovės, tė shpallur mė 17 shkurt 2008
» Selim Hasanaj: Tė ashtuquejturit ''titist'' dikur nė Kosovė dhe ''Patriotėt luftėtarė'' nė pushtet
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Lajme Ditore-
Kėrce tek: