Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???

Shko poshtė 

Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???
Hip-Hop
50%
 50% [ 1 ]
Rap
0%
 0% [ 0 ]
R&B
50%
 50% [ 1 ]
Rock
0%
 0% [ 0 ]
Zbavitse
0%
 0% [ 0 ]
Vajtuse
0%
 0% [ 0 ]
Popullore
0%
 0% [ 0 ]
Zhandre Tjera..
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
NoRa
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 69
Age : 27
Registration date : 20/07/2007

MesazhTitulli: Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???   Mon 17 Sep 2007 - 15:44

Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???


Mu um Pelqej Hip-Hop,Rep edhe R&B por kohen e fundit edhe Vajtuse:cry:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.mesohu.net
dilidreqi
Antar 10%
Antar 10%


Numri i postimeve : 55
Age : 27
Registration date : 20/08/2007

MesazhTitulli: Re: Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???   Sat 22 Sep 2007 - 13:27

valla sipas meje hip-hopi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.e-rindi.piczo.com
 
Cili zhaderr i muzikes eshte me i ndegjuari sipas jush???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Diskutime & Tema te Ndryshme :: Votime dhe Sondazhet-
Kėrce tek: