Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Mp3 ore gjumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Mp3 ore gjumi   Wed 13 Jun 2007 - 0:26

Teknologjia aq shume eshte persosur sa qe ka filluar edhe oret e gjumit ti digjitalizojne "ne nje menyre" duke futur Mp3 ringtona neper oret e gjumit. Kjo gje eshte diqka fenomenale me nje dizajn te "shkolles se vjeter" dizajn te oreve te gjumit te cilen jane perdorur ne vitet e 50/60ta dhe permban dikund se 30 alarm zile, veq asaj ju mund te modifikoni zilet te cilet ju keni deshire me nje madhesi prej 50 sekondave. Kete knaqesi ua jep Thanko, e cila do ti nxjer produktet e saja ne GeekStuf4u.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Mp3 ore gjumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liman Zogaj:Engjėlli qė na fton tė zgjohemi nga gjumi letargjik

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: Internet & Informatik-
Kėrce tek: