Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Linux perzihet ne teknologjine celulare!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Linux perzihet ne teknologjine celulare!   Tue 12 Jun 2007 - 23:51

Nje verzion i sistemit operativ popullar i cili thuajse nje vit me radhe eshte ne top 1 te Sistemeve Operative te Linuxit i cili quhet Ubuntu do te krijoj nje sistem operativ per telefonat celular dmth per ata qe kane permbajtje te internetit, kartelave pa tela etj. Ubuntu Mobile do te krijoj nje atmosfere falas nen platformen e OpenSource teknologjise dhe do te filloj ne muajin e 10 te ketij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Linux perzihet ne teknologjine celulare!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Aplikacione & Sisteme 0perative :: Linux-
Kėrce tek: