Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Paris Hilton paditet per vjedhje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton paditet per vjedhje   Tue 12 Jun 2007 - 11:57

Duket se denimi me burg nuk mjafton per Paris Hiltonin,paso ajo tani eshte ne qender te nje beteje per shkelje tete drejtes autoriale.Nje padi 250 mijė funta eshte inciuar kunder etiketes se saj te inqizimit ne Gjykaten e Lartė te Londres,nen pohimin se kenga e saj debutuse ''Stras are Blind'' eshte nje perpunim i kenges klasike ''Kingston Town''kjo keng,e shkruar nga Kendrik Patrik,eshte njera nga kenget me te famshme te grupit ''UB40''dhe ishte shitur me miliona kopje ne tere boten,qe nga viti 1989.''Sparta Florida Music Group'',e cila ka autorisin,ka ndermarrė masa ligjore kunder ''V2 Music''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Paris Hilton paditet per vjedhje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: V I P Lajme-
Kėrce tek: