Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Genta Ismajli & Milot Kryziu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Genta Ismajli & Milot Kryziu   Wed 6 Jun 2007 - 12:42


Lidhja e dashurise mes Genta Ismajlit dhe Milotit ka marr nje forme tjeter. Genta ka deklaruar koheve te fundit per disa media ne Shqiperi se Miloti, pervec qe eshte i dashuri i saj, njeherit eshte edhe menagjeri i ri i saj.

Prej fillimit te karrieres se saj, kur Genta behet me fame dhe e adhuruara nga fancat e muzikes zbavitese, kur ajo deperton sukseshem ne jeten e show biznesit, me ndihmen e Sunai Saraqit dhe Vera Oruqit, Genta Ismajli ka ndryshuar shumecka ne jeten profesionale, ka ndryshyar stilin, kenget, performancen, veshjen, kompozitoret, etj. Ka harruar edhe Veren edhe Sunain, zbuluesit e talentit te saj ne SHBA. Gjitha keto nderrime jane normale ne jeten e nje VIP per te qene sa me e sukseshme ne jeten e show biznesit.

Gjate gjithe kesaj kohe Genta nuk ka nderruar vetem nje gje, nuk e ka nderruar te dashurin e saj. E ky i dashur qe Genta Ismajli, thuhet, se eshte e dashuruar marrezisht, eshte Miloti nga Prishtina. Ka pasur thashetheme te shumta rreth kesaj lidhje, pse Genta me Milotin, ose pse Miloti me Genten. Gjitha thashethemet mbeten vetem thashetheme dhe dashuria e Genta Ismajlit deri sot mbetet vetem per Milotin.

Ka pasur shpesh shkrime te ndryshme rreth Genta Ismajlit, ne gazeta dhe ne forume te ndryshme neper internet. Ka pasur prej tyre qe kane qene nga rrethi i Gentes qe jane paraqitur me shkrime kunder Gentes neper forume, por gjitha keto Genten e kane bere edhe me te forte.

As puthja e saj me Adelinen nuk ka qene puthje interesi, apo puthje imigji, ngase Adelina nuk ka nevoje per kete imigj, por thjesht ka qene nje puthje Frnaceze per Genten. Ndoshta ka qene e njejte sikur kjo puthja tani ne foto, puthje para kamerave, por ja qe Milotit nuk i ben edhe aq pershtypje, eshte me teper i dashuruar ne vetveten se kush e fotografon dhe jo kush i jep puthje, njejte sikur duket vet Genta se kjo nuk eshte puthja ime e zemres, por puthja ime per menagjerin e ri, Milotin.

TANI DIHET MIRE SE KUSH E KONTROLLON GENTA ISMAJLIN, KUSH E KA NE DUAR DHE KJO PUTHJE PARA KAMERAVE DO TE JETE E GJATE AQ SA DO TE JENE TE THELLE XHEPAT E GENTES DHE TE MILOTIT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Genta Ismajli & Milot Kryziu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: V I P Lajme-
Kėrce tek: