Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Ardian Gaxha--shqipes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Ardian Gaxha--shqipes   Wed 18 Jul 2007 - 1:14

Sa Shumė Vasha, Nė Jet Kam Kaluar,
Sa Tė Bukura, Pėr Ti ėndėrruar,
Sa Tė ėmbla, Si Zana Tė Malit,
T'plasin Zemrėn E Shpirtin Ta Kallin.

Ndėr Tė Gjitha, N'mėndje Mu Fiksove.
Aq Fuqishėm, Ti Mė Pėrvetsove.
Me Ato Naze, Krejt Ti Mė Tranove.
Shqipja Ime, Shpirtin Ma Kaplove.

Mė T'bukur Nė Bot S'ka
Shqipja Po M'tranon.
Fluturo Ti Shqipe,
Shpirtin Pesh Ma ēon.

Me Ar Tė Praruar
Flutroje Pėrmbi Qiell
Ti Je Bij Arbrore
Na Ngroh I Njėjti Diell

Pėr Ty I Fal Kta Sy
Dhe Krejt ē'ka Kam
Shqipes Jap Jetėn.
Pėr Ty, Do T'bėj ēudi
Jap Pasurinė, Vetem Pėr Jetėn
Pėr Ty, Pėr Ty, Mė Mirė Mos Tė Jem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ardian Gaxha--shqipes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Muzik te Gjitha LLojet :: Tekste te Kengėve shqipe-
Kėrce tek: