Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Tuna-12 Muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Egzona
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 75
Registration date : 26/05/2007

MesazhTitulli: Tuna-12 Muaj   Wed 18 Jul 2007 - 1:10

udhetar dires te gjate
dy dashuri ēesht kjo tragjedi?
apo komedi? ēka esht kjo dashurij apo shprehij?
si ndodhi..kete ti mire e di !


Babi te lutem ndihmom...
te gjitha mbrengat nga zemra mi merre
nga dashurija shpetom...
ēka esht kjo dashurij apo shprehi?
si ndodhi..kete ti mire e di !

Janar, Shkurt, Mars, kraht te t'hapur
Prill, Maj, Qershor mjaf te matur
Korrik, Gusht, Shtator, nje fjale veq nje
Tetor, Nentor, Dhjetor, e asgje ! (2x)

hee uuu oooo uu mmmhheeeuuu ooo uuuuu
ehee mmmuuu uumm eh eh eh

...

Mami te lutem ndihmom...
te gjitha mbrengat nga zemra mi merre
nga dashurija shpetom...
ēka esht kjo dashurij apo shprehij?
si ndodhi..kete ti mire e di !

Janar, Shkurt, Mars, kraht te t'hapur
Prill, Maj, Qershor mjaf te matur
Korrik, Gusht, Shtator, nje fjale veq nje
Tetor, Nentor, Dhjetor, e asgje ! (4x)

mos me mundo
kam me ket luaj rolin
bye bye dhe shko..
shpreso se do te vij nje dite
mos me harro
veē un te durova nje vit
nese gje me mire...
paraqitmu dhe me prit..

uoooouuuu ......... yeahhh iiiii
uoooouuuu ......... yeahhh iiiii ooooooooo

yeahhh iii ........ uuuuuuuuu ooooo
uooooouu


Janar, Shkurt, Mars, kraht te t'hapur
Prill, Maj, Qershor mjaf te matur
Korrik, Gusht, Shtator, nje fjale veq nje
Tetor, Nentor, Dhjetor, e asgje ! (4x)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tuna-12 Muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Muzik te Gjitha LLojet :: Tekste te Kengėve shqipe-
Kėrce tek: