Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 ErmaL FejuzuLLahu--Per nje Dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: ErmaL FejuzuLLahu--Per nje Dashuri   Wed 18 Jul 2007 - 0:50

pse me ben te vuaj un?
dhe te shkrihem per nje dashuri
dhe t'lutem dhe t'lutem per ty

pse me ben me lot ne sy?
ndose lotet nuk i meritoj
kto nete te gjata si ti kaloj?

ti qe sot je me tjeter kend
dhe shum embel ti i buzeqesh
gjersa un pas teje dua dhe z'dua t'vdes
per nje dashuri
ti qe sot je me tjeter kend
dhe shum embel ti po i buzeqesh
gjersa un pas teje dua te vdes un dua te vdes!

pse te besova aq shum?
dhe ta fala un zemren time t'shkret
qe digjet qe digjet tash vet

pse me ben me lot ne sy?
ndose lotet nuk i meritoj
kto nete te gjata si ti kaloj?

ti qe sot je me tjeter kend
dhe shum embel ti i buzeqesh
gjersa un pas teje dua dhe z'dua t'vdes
per nje dashuri
ti qe sot je me tjeter kend
dhe shum embel ti po i buzeqesh
gjersa un pas teje dua te vdes un dua te vdes! (2x)

PAS TEJE DUA TE VDES... UN DUA TE VDES !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
ErmaL FejuzuLLahu--Per nje Dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Muzik te Gjitha LLojet :: Tekste te Kengėve shqipe-
Kėrce tek: