Peja Team Forum

Forum pėr tė gjitha moshat ...!!!
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Christina Aguilera me Parfum te Saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Dard1
Dard1     Dard1
avatar

Numri i postimeve : 218
Age : 24
Localisation : Gjithka!!!
Registration date : 25/05/2007

MesazhTitulli: Christina Aguilera me Parfum te Saj   Sun 3 Jun 2007 - 12:51

Kengetarja e njohur,Christina Aguilera,do t'i ndjek hapat e shumė e shum yjeve te tjer te cilet kan aromat e tyre personale.yje te famshem si Britney Spears,Sarah Jessica Parker,Jennifer Lopez e te tjerė qe tashmė kanė aromat e tyre,po ai i Christines quher ''Simply Christina Aguilera''dhe do te lansohet ket vit.Per ta krijuar ket parfum,Aguilera ka bashkpunuar me ''Proctor''dhe ''Gamble''dhe shishja e parfumit do e jet ne formė te trupit te saj seksi.Ky parfum do te lansohet me moto:''Ndonjehere aroma ėshtė e tera qe duhet te kesh ne trup''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Www.Hap-Email.Tk
 
Christina Aguilera me Parfum te Saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Peja Team Forum :: Informacione :: V I P Lajme-
Kėrce tek: